Kayseri Haber / Gündem / Kayseri’de Uzman Çavuş, Şahsi Otomobilinde İntihar Etti!

Kayseri’de Uzman Çavuş, Şahsi Otomobilinde İntihar Etti!

Kayseri’de görev yapan bir uzman çavuş, boş arazi üzerine park ettiği aracının içerisinde kafasına ateş ederek hayatına son vermiş bir şekilde bulundu. Çevrede uzman çavuşu görenler tarafından polis ekiplerine haber verildi.

Alınan bilgilere göre,  olay Kocasinan ilçe sınırlarında Erkilet Bulvarı’nda gelişti. Boş araziye park edilmiş bir şekilde 33 ATA 88 plakalı otomobilin içerisinde hareketsiz birinin yattığına ve etrafta kan lekelerinin olduğuna yönelik ihbar alan polis ekipleri, sağlık ekipleriyle birlikte hızlı bir şekilde olay yerine geldi.

Sağlık ekipleri, araç içerisinde yer alan şahsın hayata gözlerini yumduğunu aktardı. Yapılan incelemelerin ve tespitlerin ardından kafasına silah kullanarak ateş eden kişinin 44 yaşındaki Hüseyin İnat olduğunun tespiti yapıldı. Uzman Çavuşun cansız bedeni, yapılan incelemelerin ardından Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Morg’una kaldırıldı.

Uzman Çavuş Hüseyin İnat’ın hayatına son verişinden kısa süre önce, ailesine veda mesajı yolladığı ve bu mesaj içerisinde helallik istediğine dair notların bulunduğu edinilen bilgiler arasında yer aldı.

Polis ekipleri olayla ilgili geniş çaplı inceleme başlattı.

İlginizi Çekebilir

Kayseri’den Elazığ’a Yardım Ekipleri Gönderildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi de 2 iş makinesi 4 personel, AFAD 2 araç 12 personel, itfaiye 3 araç 8 personel, İl Sağlık Müdürlüğü 3 ambulans 9 personel, sivil toplum kuruluşları da 3 araç 8 personelin bölgeye hareket ettiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir