Kayseri Haber / Gündem / Kayseri’de Uzman Çavuş, Şahsi Otomobilinde İntihar Etti!

Kayseri’de Uzman Çavuş, Şahsi Otomobilinde İntihar Etti!

Kayseri’de görev yapan bir uzman çavuş, boş arazi üzerine park ettiği aracının içerisinde kafasına ateş ederek hayatına son vermiş bir şekilde bulundu. Çevrede uzman çavuşu görenler tarafından polis ekiplerine haber verildi.

Alınan bilgilere göre,  olay Kocasinan ilçe sınırlarında Erkilet Bulvarı’nda gelişti. Boş araziye park edilmiş bir şekilde 33 ATA 88 plakalı otomobilin içerisinde hareketsiz birinin yattığına ve etrafta kan lekelerinin olduğuna yönelik ihbar alan polis ekipleri, sağlık ekipleriyle birlikte hızlı bir şekilde olay yerine geldi.

Sağlık ekipleri, araç içerisinde yer alan şahsın hayata gözlerini yumduğunu aktardı. Yapılan incelemelerin ve tespitlerin ardından kafasına silah kullanarak ateş eden kişinin 44 yaşındaki Hüseyin İnat olduğunun tespiti yapıldı. Uzman Çavuşun cansız bedeni, yapılan incelemelerin ardından Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Morg’una kaldırıldı.

Uzman Çavuş Hüseyin İnat’ın hayatına son verişinden kısa süre önce, ailesine veda mesajı yolladığı ve bu mesaj içerisinde helallik istediğine dair notların bulunduğu edinilen bilgiler arasında yer aldı.

Polis ekipleri olayla ilgili geniş çaplı inceleme başlattı.

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir