Kayseri Haber / Kayseri / Kayseri’de Uyuşturucu Tacirlerine Geçit Yok

Kayseri’de Uyuşturucu Tacirlerine Geçit Yok

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından yapılan yol da denetleme uygulamasında, doğu gişelerinden gelen araçları durduran ekipler. Çevirdikleri araç içerisinden 10 kg 25 gr esrar ele geçirildi. Polis ekiplerinin detaylı aramaları sonucunda, köpeklerle yapılan aramalarda ele geçirilen esrarlar bagajda bavulların içine saklı halde bulundu.

Ülkemizin kanayan yarası olan ”Uyuşturucu” polisin mücadele ettiği en önemli noktalardan, hal böyle iken bagajda esrar taşıyan kişilerin rahat tavırları ise görenleri şaşırtıyor. 8 paket haline bavullara özenle yerleştiren 10 kg 25 gr esrar Narkotik köpeklerin desteğiyle ele geçirildi.

Gayet rahat bir biçimde yolculuk yapan ”Esrar tacirleri” Narkotik ekipleri tarafından gözaltına alındı. İnsanları zehirlemeye çalışan T.K. (35) ve H.A. (18) gözaltına alınırken, Narkotik ekipleri soruşturmayı genişleterek uyuşturucu tacirlerine geçit vermeyeceğini gösterdi.

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir