Kayseri Haber / Kayseri / Kayseri’de Uyuşturucu Tacirlerine Geçit Yok

Kayseri’de Uyuşturucu Tacirlerine Geçit Yok

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından yapılan yol da denetleme uygulamasında, doğu gişelerinden gelen araçları durduran ekipler. Çevirdikleri araç içerisinden 10 kg 25 gr esrar ele geçirildi. Polis ekiplerinin detaylı aramaları sonucunda, köpeklerle yapılan aramalarda ele geçirilen esrarlar bagajda bavulların içine saklı halde bulundu.

Ülkemizin kanayan yarası olan ”Uyuşturucu” polisin mücadele ettiği en önemli noktalardan, hal böyle iken bagajda esrar taşıyan kişilerin rahat tavırları ise görenleri şaşırtıyor. 8 paket haline bavullara özenle yerleştiren 10 kg 25 gr esrar Narkotik köpeklerin desteğiyle ele geçirildi.

Gayet rahat bir biçimde yolculuk yapan ”Esrar tacirleri” Narkotik ekipleri tarafından gözaltına alındı. İnsanları zehirlemeye çalışan T.K. (35) ve H.A. (18) gözaltına alınırken, Narkotik ekipleri soruşturmayı genişleterek uyuşturucu tacirlerine geçit vermeyeceğini gösterdi.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir