Kayseri Haber / Gündem / Kayseri’de Su Borusu Patladı! 13 Yaşındaki Küçük Çocuk Çukura Gömüldü

Kayseri’de Su Borusu Patladı! 13 Yaşındaki Küçük Çocuk Çukura Gömüldü

Kayseri’ye bağlı merkez Melikgazi ilçesinde 13 yaşındaki küçük bir çocuk, su borusunun birden bire patlamasıyla birlikte meydana gelen çukurda gömülü kaldı.

Bisikletiyle 1 metre boyundaki çukura düşerek yaralanan çocuk, hastaneye kaldırıldı.

Alınan bilgilere göre, Melikgazi ilçe sınırlarında yer alan Anafartalar Mahallesi Abide Sokak üzerinde gelişen söz konusu su borusu patlaması olayında, Kayseri Su ve Kanalizasyon’a ait olan bir boru patlak verdi. Patlayan borudan sızan su sonucunda, yaya kaldırımı kullanılamaz hale geldi. Bununla birlikte kaldırımda 1 metreye yakın bir çukur oluştu.

O esnada bisikletiyle gezmekte olan 13 yaşındaki küçük çocuk M.T. su dolu çukuru farketmedi ve bisikletiyle çukura düştü. Olay anında bölgede yer alan vatandaşların yardım etmesiyle birlikte çukurdan el birliğiyle çıkarılan küçük çocuk, hemen acil servis ekiplerince Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisine kaldırıldı. Küçük çocuğun durumunun iyi olduğu ve herhangi bir ciddi zararın olmadığı belirtildi.

O esnada bazı vatandaşlarda olası bir kazanın meydana gelmemesi amacıyla çukurun etrafını ağaç dallarıyla kapatarak, çukur etrafında farkındalık oluşturdu.

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir