Kayseri Haber / Gündem / Kayseri’de Silah ve Bıçaklı Kavga Sonucu 2 Kişi Yaralandı!

Kayseri’de Silah ve Bıçaklı Kavga Sonucu 2 Kişi Yaralandı!

Kavga anı, an ve an kameralara yansıdı.

Alınan bilgilere göre, Barbaros Mahallesi sınırları içerisinde, aralarında daha da önceden, geçmişe dayalı bir düşmanlık yer edindiği iddiası yapılan 2 farklı grup arasında sözlü tartışma, ardından ise kavga çıktı.

Kavga sonucunda S.S. (30) bıçakla F.K.’de (24) elinden yara aldı. Yaralılar, olay yerine hemen çağrılan acil sağlık ekipleri aracılığıyla Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldüler. Hastaneye kaldırıldıktan hemen sonra tedavi altına alınan yaralıların hayati riski bulunmuyor.

Olay sonrasında polis ekipleri, mahalle çevresinde çok büyük güvenlik önlemleri alırken aynı zamanda, İl Emniyet Müdürlüğü Asayis Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri de yapmış oldukları kapsamlı çalışmanın ardından suç araçları beraberinde olaya karıştığı iddiası yapılan 3 farklı kişiyi şubeye götürerek gözaltına aldı.

Aynı zamanda silah ve bıçakların kullanılmış olduğu kavga, amatör kameraların hedefi oldu. Bıçaklanan S.S.’nin kanlar içerisinde yere yığılması, onun ardından bir şahsın olay yerinden kaçan F.K.’yi silah yardımıyla kovalaması ve silah sesinin beraberinde gelmesiyle birlikte F.K.’nin yere düşme, an ve an kameralar tarafından görüntüleniyor. Olay sonrasında vatandaşlar çığlıklar içerisinde yaralı bireylere yardım ediyorlar.

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir