Kayseri Haber / Asayiş / Kayseri’de PKK’lı Terörist Böyle Yakalandı!

Kayseri’de PKK’lı Terörist Böyle Yakalandı!

Alınan bilgilere göre, Kayseri Cumhuriyet Başsavcılığı aracılığıyla devam eden bir soruşturmada, Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ve Özel Harekat Şube Müdürlüğü ekiplerinin ortak bir şekilde devam ettirdikleri çalışmalar sonucunda yapımı devam eden ve inşa aşamasında olan bir hastanenin şantiyesinin içerisinde konteynerlere operasyon düzenlendi.

Düzenlenen operasyon sonucunda PKK/KCK terör örgütleri ile ilişiğinin ve irtibatının tespiti yapılmış ve kırsal alandan Kayseri’ye gelen Harun Piran (K) kod adlı M.B., kıskıvrak yakalanarak gözaltına alındı.

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ve Özel Harekat Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen operasyon, an ve an kameralarla kayıt altına alındı.

Kameralara yansıdığı üzere, TEM ve özel harekatın ortak bir şekilde devam ettirdiği operasyon neticesinde, PKK ile ilişkisi bulunan o hain kıskıvrak Kayseri’de yakalandı. Kırsal kesimden sürekli olarak giriş çıkış yaptığı belirlenen o terörist, çok sayıda görevlinin katıldığı operasyonla birlikte yakayı ele verdi.

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir