Kayseri Haber / Gündem / Kayseri’de Motosiklet Sürücüsü Tramvayın Altında Kaldı!

Kayseri’de Motosiklet Sürücüsü Tramvayın Altında Kaldı!

Kayseri’de, bir motosiklet sürücüsü dalgınlığının sonucunu canını vererek alacaktı. Ölümden dönen motosiklet sürücüsü, tramvayın altında kaldı.

Güvenlik kameraları tarafından an ve an kayıt altına alınan söz konusu kazada motosiklet sürücüsü tramvayın altında kaldı ve ağır yaralandı.

Kaza, Melikgazi ilçesi sınırları dahilinde yer alan Aşıkveysel Bulvarı üzerinde gelişti. Cumhuriyet Meydanı – Talas seferi yapan 3835-A sefer sayılı tramvay M.A. yönetimindeki 38 EB 598 plakalı motosikletle kazaya karıştı. Kazadan ağır yaralı bir şekilde ölmeden kurtulan motosiklet sürücüsü M.A., hemen olay yerine sevk edilen ambulans ile Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi acil servisine kaldırılarak tedavi altına alındı.

Polis ekipleri de, cadde üzerinde çok sayıda güvenlik önlemi alarak olası kazaların önüne geçti. Tramvayın altında kalan ve sıkışan motosiklet çıkarılırken, tramvaydaki yolcular ise başka bir tramvaya aktarıldı.

Kazayla ilgili soruşturmanın başlatıldığı ise polis ekipleri tarafından bildirildi.

Aynı zamanda, meydana gelen söz konusu motosiklet – tramvay kazası güvenlik kamerası aracılığıyla an ve an kayıt altına alındı. Güvenlik kamerasındaki görüntüler incelendiğinde, motosiklet sürücüsü M.A.’nın yaya yolundan karşı karşıya geçmek istediği sırada tramvayı fark etmeden geçiş yaptığı görüntülere yansıyor. Tramvayın çarpması sonucunda, M.A. tramvayın altında kalırken, motosiklet ise yine tramvay altında parçalanıyor.

İlginizi Çekebilir

Kayseri’den Elazığ’a Yardım Ekipleri Gönderildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi de 2 iş makinesi 4 personel, AFAD 2 araç 12 personel, itfaiye 3 araç 8 personel, İl Sağlık Müdürlüğü 3 ambulans 9 personel, sivil toplum kuruluşları da 3 araç 8 personelin bölgeye hareket ettiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir