Kayseri Haber / Gündem / Kayseri’de İntihar Vakası!

Kayseri’de İntihar Vakası!

Kimlik kaplama işi yaptığı seyyar aracına el koyan zabıta ekiplerinden sonra, hemen önünde yer aldığı 5 katlı binanın çatısına çıkıp, aşağı atlama girişiminde bulunan 39 yaşındaki Yahya A. isimli şahsı ikna ederek, canına kıymasından vazgeçiren Kayseri İl Emniyet Müdürü İbrahim Kulular, Kayseri halkının gönlünü bir kez daha feth etmeyi başardı

Serçeönü Mahallesi, Ahmet Paşa Caddesi’ndeki Erciyes Vergi Dairesi’nin 5 katlı eski hizmet binasının çatısına çıkarak hayatına son verme girişiminde bulunan kimlik kaplama işi yapan 39 yaşındaki Yahya A., olay yerine hemen gelerek çatıya çıkan Kayseri İl Emniyet Müdürü İbrahim Kulular’ın çabasıyla ikna edildi ve aşağı indirildi.

İtfaiye ekipleri Yahya A.’nın atlayarak hayatına son verme ihtimali karşısında, binanın aşağısına hava yastığı açarken, İl Emniyet Müdürü Kulular ise şahsın elinden tutarak aşağı indirdi. Ardından şahıs tedavi edilmek üzere ambulans aracılığıyla Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gönderildi.

Kayseri’ye atandığı gün itibarıyla başarılarıyla gözleri dolduran Kayseri İl Emniyet Müdürü Kulular, bir kez daha Kayserililerin sevgisini kazanmayı başardı.

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir