Kayseri Haber / Gündem / Kayseri’de Evine Aldığı Kıza Cinsel Saldırıya 4 Yıl 11 Ay Hapis Cezası Verildi!

Kayseri’de Evine Aldığı Kıza Cinsel Saldırıya 4 Yıl 11 Ay Hapis Cezası Verildi!

Kayseri’de evine aldığı kıza cinsel saldırıda bulunduğu iddiasıyla birlikte şikayet edilen ve bu kapsamda yargılanan sanık toplam olarak 4 yıl 11 ay, 17 gün hapis cezasına çarptırıldı.

Kocasinan ilçe sınırları dahilinde gelişen söz konusu olayda, otogarda bilet satmakta olan C.K. (33), Nevşehir Kalaba’ya gitmek için bilet almaya gelen Ş.Y. ve babası S.Y.’yi, bilet bulamadığını ve misafir edebilecek olduğunu söyleyerek Gaziosman Paşa Mahallesinde bulunan evine davet etti.

Yapılan iddiaya göre, C.K., burada Ş.Y.’ye cinsel istismarda bulundu ve S.Y.’yi de darp etti. Olayla ilgili olarak, Kayseri 3. Ağır Ceza Mahkemesi’nde işlenen dava dahilinde tutuklu sanık C.K. ve avukatı hazır olarak yerini aldı. Mağdur Ş.Y. ile diğer mağdur S.Y. ise duruşmaya katılım gerçekleştirmedi.

C.K. duruşmada verdiği ifadesinde tüm suçlamaları reddetti. Mahkeme heyeti yapılan yargılamanın sonucunda C.K.’ye, mağdur Ş.Y.’ye yönelik basit cinsel istismar suçundan 4 yıl 2 ay, mağdur S.Y.’ye yönelik de ” kasten adam yaralama” suçundan dolayı 3 ay 10 gün ve tehdit suçundan ise 6 ay 7 gün olmak üzere toplam olarak 4 yıl 11 ay 17 gün hapis cezası verdi.

İlginizi Çekebilir

Kayseri’den Elazığ’a Yardım Ekipleri Gönderildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi de 2 iş makinesi 4 personel, AFAD 2 araç 12 personel, itfaiye 3 araç 8 personel, İl Sağlık Müdürlüğü 3 ambulans 9 personel, sivil toplum kuruluşları da 3 araç 8 personelin bölgeye hareket ettiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir