Kayseri Haber / Gündem / Kayseri’de Eşini Taciz Eden Çocukluk Arkadaşına Bakın Ne Yaptı!

Kayseri’de Eşini Taciz Eden Çocukluk Arkadaşına Bakın Ne Yaptı!

Kayseri 3. Ağır Ceza Mahkemesi’nde işlenen davada tutuklu yargılanan sanık İ.B. ve mağdur E.G. ve sanık avukatı hazır olarak bulundu. Sanık İ.B. mahkemede yaptığı savunmada, mağdurun çocukluktan beri arkadaşı olduğunu ve kendisinden sürekli kaçtığını ileri sürerken, son zamanlarda eşini taciz ettiğine yönelik şüpheler duymaya başladığını kaydetti. Olay günü işe gittiğini ileten İ.B., içindeki şüpheyi kaldıramadığını sözlerine ekledi.

Selimiye Mahalle’sinde ailesinin ikamet ettiği eve konuşma amacıyla gittiğini ileten sanık, Ailesine E.G.’nin namussuzluk yaptığını, bu şekilde şüphelerinin olduğunu ilettiğini dile getirdi. Onların da aylardır eve gelmediğini, ne iş yaptığını, nerede olduğunu bilmediklerini söylediklerini ifade etti.

Kendisine ailesi tarafından iki çocuğu olduğu ailesinin yanına gitmesinin gerektiğini, cezalarını kendilerinin keseceklerini ilettiklerini belirtti. Eve giderken, Ambar civarında E.G. ile karşılaştığını ifade eden sanık, Eşine taciz etme sebebini sorduğunu ve eşinin kim olduğunu, eşine küfür etmeye başlayınca, yanında taşıdığı bıçağı şuursuz bir şekilde salladığını iletti. Oradan koşarak kaçtığını sözlerine ekleyen E.G, bıçağı boş bir araziye attığını ileri sürdü.

Mahkeme heyeti yapılan yargılamanın ardından tutuklu sanık İ.B.’yi kasten adam öldürmeye teşebbüs suçundan 9 yıl 9 ay hapis cezasına çarptırdı.

İlginizi Çekebilir

Kayseri’den Elazığ’a Yardım Ekipleri Gönderildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi de 2 iş makinesi 4 personel, AFAD 2 araç 12 personel, itfaiye 3 araç 8 personel, İl Sağlık Müdürlüğü 3 ambulans 9 personel, sivil toplum kuruluşları da 3 araç 8 personelin bölgeye hareket ettiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir