Kayseri Haber / Gündem / Kayseri’de Elektronik Kelepçeli Kadın 11 Yaşındaki Çocuğuna Hırsızlık Yaptırdı!

Kayseri’de Elektronik Kelepçeli Kadın 11 Yaşındaki Çocuğuna Hırsızlık Yaptırdı!

Hırsızlık iş yerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülere yansıdı.

Alınan bilgiye göre, Güllük Mahallesi Boyluca Sokak’ta yer alan bir işyerinde yazar kasa içerisinde bulunan para çekmecesi çalındı. Durumun güvenlik güçlerine iletilmesinin sonrasında hemen çalışma başlatan İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, işyerinde yer alan güvenlik kameralarını teker teker incelemeye koyuldu. Görüntüleri izleyen polis, kadın şahsın ve yaşı küçük olan çocukla birlikte işyerine girdiğini ve çocuğun yazar kasanın para çekmecesini çıkararak çantaya koyup, işyerinden hemen uzaklaştığı tespit edildi.

Belirlenen eşkal üzerinde arama çalışmalarını başlatan polis ekipleri, hırsızlık olayı ve birçok benzer suçtan sabıkası bulunan Z.U. (56) ile 11 yaşındaki oğlu olduğunu saptadı. Yapılan çalışmalar sonrasında Z.U. yakalanakarak gözaltına alınırken, kadında hırsızlık suçundan dolayı elektronik kelepçenin var olduğu söylendi.

Aynız amanda Z.U. ve oğlunun markete girişleri, çocuğun paraları alması, saniye saniye güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. Z.U emniyette yapılan işlemlerinin hemen sonrasında Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yer alan Adli Tıp Kurumu’nda sağlık kontrolünden geçirilerek adliyeye sevk edildi.

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir