Kayseri Haber / Gündem / Kayseri’de Bunalıma Giren Genç Kız 13. Kattan Aşağı Atladı!

Kayseri’de Bunalıma Giren Genç Kız 13. Kattan Aşağı Atladı!

Kayseri’de bunalıma girdiği iddialar arasında yer alan 17 yaşındaki kız, 13.kattan aşağı atlayarak hayata gözlerini kapadı.

Alınan bilgilere göre, Anafartalar Mahallesi, İsmail Erez Bulvarı’nda bulanan bir apartmanda gelişen söz konusu intihar vakasında, bunalıma girdiği iddialar arasında yer alan A.N.D. (17) evlerinin bulunduğu 13.kattan aşağı atladı.

Çevredeki vatandaşlarının, A.N.D’nin cansız bedenini görmesinin hemen ardından yetkili birimlere bildirmesiyle birlikte hızla olay yerine ulaşım sağlayan polis ekipleri, A.N.D’nin hayata gözlerini yumduğunu tespit etti.

Polis ekipleri, çevrede yoğun güvenlik önlemleri alırken, A.N.D.’nin yakınları ise olay yerinde sinir krizleri geçirdi. A.N.D’nin cenazesi yapılan incelemelerin hemen sonrasında hastane morguna kaldırıldı. Olaya yönelik polis ekipleri tarafından soruşturma başlatıldı.

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir