Kayseri Haber / Gündem / Kayseri’de Bir Şahıs Kurşunladığı Otomobilin Altında Kaldı!

Kayseri’de Bir Şahıs Kurşunladığı Otomobilin Altında Kaldı!

Kayseri’de bir şahıs, kurşunlarını attığı  otomobilin altında kalarak yaralandı. Silahla yaralanan 1 kişi de 112 acil sağlık ekipleri tarafından acilen hastaneye kaldırıldı.

Alınan bilgilere göre Gültepe Mahalle’sinde gelişen olayda, A.B.’nin (30) içerisinde yer aldığı otomobile, aralarında daha önceden kavga olduğu belirlenen M.D.D (29) ateş açtı. Açılan ateş sonucu araç içerisinde yer alan A.B., kurşun yarası alırken, ateş açan M.D.D.’ye ise ateş açtığı otomobil çarptı.

Yaralanan A.B., olay yerine sevk edilen ambulans ile Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Servisi’ne kaldırılarak tedavi görmeye başlarken, M.D.D ise Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisine götürüldü. Polis ekipleri, araçta ve olay yerinde kapsamlı araştırma ve inceleme çalışması başlattı.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

İlginizi Çekebilir

Kayseri’den Elazığ’a Yardım Ekipleri Gönderildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi de 2 iş makinesi 4 personel, AFAD 2 araç 12 personel, itfaiye 3 araç 8 personel, İl Sağlık Müdürlüğü 3 ambulans 9 personel, sivil toplum kuruluşları da 3 araç 8 personelin bölgeye hareket ettiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir