Kayseri Haber / Gündem / Kayseri’de 17 Yaşındaki Gencin Hayatı Motosiklet Yüzünden Son Buldu!

Kayseri’de 17 Yaşındaki Gencin Hayatı Motosiklet Yüzünden Son Buldu!

Kayseri’nin Yahyalı ilçesinde 11 gün önce geçirdiği motosiklet kazası sonucu ağır yaralanmasının ardından hemen hastanede tedavi ve gözetim altına alınan 17 yaşındaki genç Oğuzhan G. bugün hayata gözlerini yumdu.

Alınan bilgilere göre, 11 gün önce Yahyalı ilçesinde gelişen kazada, Oğuzhan G. (17) kullandığı motosikletle ağır bir kaza geçirmişti ve olay yerinden ağır yaralı bir şekilde hastaneye kaldırılmıştı. Kazanın ardından Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde acil tedavi görmeye başlayan Oğuzhan Göksun (17) yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatta kalmayı başaramadı.

17 yaşındaki genç, daha hayatının baharında motosiklet kurbanı oldu. Yapılan tüm müdahalelere rağmen hayata tutunmayı başaramayan Oğuzhan G.’nin ailesi, yürekleri burktu. Hastanede ölüm haberini aldıktan sonra sinir krizi geçiren aile, çok güç bir şekilde sakinleştirildi.

Motosiklet yüzünden hayatını kaybedenlerin sayısı her geçen gün artıyor. Hayatını kaybedenler listesine eklenen bir diğer isim ise 17 yaşındaki genç Oğuzhan Göksun oldu.

İlginizi Çekebilir

3 Kuşak Fenerbahçeli Aile, O Fotoğrafın Hikayesini Anlattı!

Fenerbahçe basketbol takımının Final Four'daki şampiyonluğundan birkaç gün sonra Kars Kocaköy'de ikamet eden 3 kardeşin, küçülmüş sarı - lacivert kazaklarıyla çekilen fotoğrafı Twitter'de gündemden düşmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir