Kayseri Haber / Kayseri / Kayseri Yamaç Paraşütü Fiyatları ve Kursları

Kayseri Yamaç Paraşütü Fiyatları ve Kursları

Yamaç Paraşütü konusunda Kayseri’de birçok kurs yer almaktadır. Devlet tarafından açılan MEB’e direkt bağlı bir kurs olmamakla birlikte var olan kurslar genellikle özeldir.

Fiyatlar, kurslara göre farklılık gösterebilmektedir. Net fiyat bilgisi için kurslarla iletişime geçmeniz daha faydalı olacaktır.

Extreme Kayseri’den alınan bilgiler neticesinde kurs bünyesinde 4 çeşit uçuş kategorisi yer almaktadır. Bunlardan birincisi Standart Tandem Uçuş, ikincisi Sunset Tandem Uçuş, üçüncüsü Gökyüzünde evlilik teklifi ve dördüncü özel günler için organizasyon olmaktadır.

Tandem (2 kişilik) Yamaç Paraşütü Uçuşu

Tandem Yamaç Paraşütü uçuşu, uçmanın en kolay ve keyifli yolu olarak ön plana çıkmaktadır. Hiçbir şekilde eğitim almadan veya eğitime gereksinim duyacak bir şey olmadan tecrübeli bir eğitmen pilotla birlikte uçuş yapabilirsiniz.

10 dakikalık çoksa kısa brifing ardından gökyüzüyle bir araya gelebilirsiniz. Kayseri’de tandem yamaç paraşütüyle Kayseri’nin eşsiz manzarasını kuşların gördüğü gözle görebilir rüzgarın o eşi benzeri olmayan sesiyle kulaklarını şenlendirebilirsiniz. Ortalama olarak 2000 feet yükseklikte ve tüm rüzgarlara hakim kalkış pistleri bulunan Ali Dağı hiç şüphesiz Türkiye’de yer alan en iyi yamaç paraşütü pisti denilebilir.

Havanın durumuna göre uçuşlar 13 ila 35 dakika arasında değişiyor. Profesyonel aksiyon kamerası olan GoPro ile kayıt altına alınan uçuş video ve fotoğrafları sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. İstek dahilinde sevdiklerinizle doğum günü ya da evlilik telifi gibi özel günlerde uçuş rezervasyonu yaparak adrenalin dolu bir günü hediye edebilirsiniz.

Extreme Kayseri olarak uçuş için her zaman güvenli havaları tercih ettiklerini belirten Kurum, oldukça kaliteli ve son model Yamaç Paraşütü malzemeleri ve eğitmen pilotlarla Kayseri halkını gökyüzüne davet ediyor.

İlginizi Çekebilir

Kayseri’den Elazığ’a Yardım Ekipleri Gönderildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi de 2 iş makinesi 4 personel, AFAD 2 araç 12 personel, itfaiye 3 araç 8 personel, İl Sağlık Müdürlüğü 3 ambulans 9 personel, sivil toplum kuruluşları da 3 araç 8 personelin bölgeye hareket ettiği öğrenildi.

1 Yorum

  1. Fiyatı nerede yazıyor Yoksa ben mi göremiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir