Kayseri Haber / Gündem / Kayseri Valisi, Şehit Kilci’nin Mevlidine Katılım Gerçekleştirdi!

Kayseri Valisi, Şehit Kilci’nin Mevlidine Katılım Gerçekleştirdi!

Garnizon Komutanı Tüğgeneral Ercan Teke, 12. Hava Ulaştırma Ana Üs Komutanı Tuğgeneral Selçuk Aygün, Vali Yardımcısı Zekeriya Güney, Erkaya Yırık, Develi Kaymakamı Murat Duru, İl Emniyet Müdürü İbrahim Kulular, İl Müftüsü Şahin Güven ile birlikte şehit evine gelen Vali Kamçı, şehit babası Ejder Kilci ve ailesi başta olmak üzere yakınlarına ve mahalle sakinlerine bir kez daha baş sağlığında bulundu.

Vali Kamçı, devlet olarak hayatın her alanında ve her saniyesinde şehitlerin emaneti olarak geriye kalan ailelerinin yanında olacaklarının altını çizerek, Şehidimize bir kez daha Allah’tan rahmet, babası Ejder Kilci’ye ve yakınlarına sabır dilediğini belirtti.

Şehidin geride bıraktığı emanetlerine sahip çıkarak, onun mezarında rahat uyumasını sağlamanın kendilerinin bir numaralı görevi olduğunun altını çizdi. Vali Kamçı, Ahmet Cihan Kilci gibi yiğit vatan evlatlarının hiçbir zaman unutulmayacak ve unutturulmayacak olduğunu ileterek, Ahmet’in artık tüm milletin evladıo lduğunu iletti.

Kuran’-ı Kerim tilavetiyle başlayan şehidin mevlit programının devamında dualar okundu ve duaların okunmasının ardından yemek verildi. Yemeğin yenilmesinin hemen sonrasında ise mevlid programından Vali ve programa katılanlar dağıldılar.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir