Kayseri Haber / Gündem / Kayseri Ulaşım A.Ş. Performans Toplantısı Yaptı!

Kayseri Ulaşım A.Ş. Performans Toplantısı Yaptı!

Kayseri Ulaşım A.Ş.’nin Performans Değerlendirme Toplantısı kapsamında konuşma gerçekleştiren Ulaşım A.L. Genel Müdürü Feyzullah Gündoğdu, geçen yıl içerisinde uygulamaya geçilmiş olan performans yönetim sistemine, kurumsallaşma amacıyla yapılan faaliyetler beraberinde gerçekleştirilmekte olan kurumsal sosyal sorumluluk projeleriyle söz getirdi.

Sürekli olarak büyüme ve gelişme gösteren bir firma olduklarının altını çizen ve bu kapsamda Kayseri’de yaşamakta olan vatandaşlara daha kapsamlı ve en iyi hizmeti sunmak amacıyla çalışma yürüttüklerinin altını çizen Gündoğdu, sosyal sorumluluk projelerine yönelik bilgi aktarımında bulundu.

Gündoğdu, Sosyal Sorumluluk projeleri kapsamında bu hizmetden faydalanmakta olan insanların şahsen, birey olarak kendilerinin değerinin daha fazla olduğunu hissetmelerini sağlamanın gerekli olduğunu ve bununla beraber tüketimi gerçekleştirilen kaynaklardan dolayı kirletilen havayı temizlemeye çalışmak zorunda olduklarının altını çizdi.

2016 yılı içerisinde toplam olarak 30’dan fazla proje altına imzalarını attıklarını belirten ve bu söz konusu 30 proje içerisinden 2 tanesiyle ödül sahibi olduklarını vurgulayan Feyzullah Gündoğdu, diğer şehirlere verilen danışmanlık hizmetleri, kurulmuş olan Kaybis sistemleri ve sektör üzerinde bulunan rolleri hakkında detaylı açıklamalarda bulundu.

Gündoğdu, yapmış olduğu konuşma sonrasında elde etmiş oldukları bilginin ve tecrübenin diğer şehirlerle paylaşılmakta olduğunun altını çizerek, kendilerinin sektör üzerinde olmalarının sektörde değişiklik yaşattığına değindi.

İlginizi Çekebilir

Kayseri’den Elazığ’a Yardım Ekipleri Gönderildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi de 2 iş makinesi 4 personel, AFAD 2 araç 12 personel, itfaiye 3 araç 8 personel, İl Sağlık Müdürlüğü 3 ambulans 9 personel, sivil toplum kuruluşları da 3 araç 8 personelin bölgeye hareket ettiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir