Kayseri Haber / Kayseri / Kayseri, U-15 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe Maçlarının Ev Sahibi Olacak!

Kayseri, U-15 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe Maçlarının Ev Sahibi Olacak!

2016 – 2017 sezonu U15 Türkiye Amatör Şampiyonası 1. Kademe müsabakaları 6’şar takımlı toplam 13 grupta, 23 – 26 Mart 2017 tarihlerinde, 4’er  takımlı 7 gruptaysa 24-26 Mart 2017 tarihlerinde gerçekleştirilecek. Şampiyonaya ev sahipliği yapacak olan şehirlerin arasında Kayseri’de kendini gösteriyor.

1.Kademe müsabakaları; İstanbul, Çanakkale, Kocaeli, Yalova, Sakarya, Kütahya, Eskişehir, Manisa, Denizli, Aydın, Bartın, Amasya, Ordu, Nevşehir, Kayseri, Mersin, Kahramanmaraş, Elazığ, Giresun ve Artvin illeri olmak üzere toplam olarak 20  grup merkezinde 106 farklı takımın katılım göstermesiyle yapılacak.

Grup merkezlerinden birisi olan Kayseri’de  Çubukspor 1959 (Ankara), Gölbaşı Belediyespor (Ankara), Bozokspor (Yozgat), Nevşehirspor ve Yolspor (Sivas) takımları kendini gösterecek.

Sümer 1 ve 2 Nolu sahalarda oynanacak olan maçlar bugün saat 15:00’da gerçekleştirilecek müsabakayla birlikte start alacak.

Grup finaliyse 26 Mart Pazar günü Sümer 2 Nolu Saha’da sabah saat 11:00’da oynanacak. 2.kademe müsabakaları, 1.Kademe müsabakalarının ardından grup birincisi olan 20 katımın katılım göstermesiyle 4 farklı grup merkezinde, final karşılaşmaları ise 1.Kademe sonrasında grup birinci olan 4 takımın katılımıyla gerçekleşecek. Şampiyona’da Kayseri’yi yarın başlayacak Amasya Grubu’nda mücadele edecek olan Kocasinan Şimşekspor bu grupta temsil edecek.

 

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir