Kayseri Haber / Gündem / Kayseri Tren Kalkış Saatleri

Kayseri Tren Kalkış Saatleri

Kayseri’de trenle yolculuk eden çok sayıda yolcu bulunmaktadır. Bu yolcuların çoğu tren kalkış saatlerini, gara gitmeden öğrenip, direkt olarak sitemizden bulabilirsiniz. Bununla birlikte saatleri öğrendikten sonra, gara giderek treninize binebilirsiniz.

Tren seferleri Kayseri’de 00.48’den başlayarak, 17.58’e kadar aralıksız olarak devam etmektedir. Her gün tren kalkmaka olan Kayseri garından, seferleri telefon aracılığıyla öğrenmek istiyorsanız 0352 231 1313 NO’Lu telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

Genel olarak Kayseri üzerinden geçen tren seferleri, Ankara, Kurtalan, Tatvan, Adana üzerinden gelmektedir.

Doğu Ekspresi, Güney Kurtalan Ekspresi, Vangölü Ekspresi, Erciyes Ekspresi gibi Ekspresler Kayseri İstasyonu’ndan geçiş sağlamaktadır.

Doğu Ekspresi, her gün geçiş sağlarken, Güney Kurtalan Ekspresi Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri geçmektedir. Vangölü Ekspresi’nin geçiş günleri Saı ve Pazarken, Erciyes Ekspresi’de yine Doğu Ekspresi gibi her gün geçmektedir.

Kayseri Tren Kalkış Saatleri

Kalkış saati Tren adı Sefer Zamanları
00:48 Doğu Ekspresi (Ankara → Kars) Her gün
00:51 Güney Kurtalan Ekspresi (Kurtalan → Ankara) Pzt, Çar, Per, Cum, Cmt
00:51 Vangölü Ekspresi (Tatvan → Ankara) Sal, Paz
01:48 Doğu Ekspresi (Kars → Ankara) Her gün
06:15 Erciyes Ekspresi (Kayseri → Adana) Her gün
17:58 Güney Kurtalan Ekspresi (Ankara → Kurtalan) Pzt, Çar, Per, Cum, Cmt
17:58 Vangölü Ekspresi (Ankara → Tatvan) Sal, Paz

Kayseri Tren Fiyatları

Kayseri tren fiyatları, gideceğiniz yere göre değişiklik göstermektedir. Genç, çocuk, yaşlı, öğretmen, TSK çalışanı, personel gibi birçok meslek grubuna ve yaş grubuna indirimler uygulanmaktadır. Kayseri – Adana seferi Tam (adult) 18 TL olurken, gençlere 14 TL, çocuklara 9 TL’dir. Yine meslek gruplarına da 14 TL olarak belirlenmiştir.

Bileti TCDD’nin internet sitesi üzerinden online olarak alabileceğiniz gibi, Şehrinizde tren bileti satan dükkanlardan ve gardan alabilirsiniz. Aldığınız biletle birlikte trenle yolculuğunuzu devam ettirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir