Kayseri Haber / Yaşam / Kayseri Tramvay Saatleri

Kayseri Tramvay Saatleri

Kayseri Tramvay Saatleri birçok kişi tarafından merak konusu haline gelmiştir. Hastaneye olan randevunuza yetişmek için ihtiyacınız olan tramvay saatleri, bununla birlikte bir buluşmaya, geziye veya herhangi bir etkinliğe gideceğiniz zaman ihtiyacınız olacağı bir konudur.

Kayserihaber.com ekibi olarak siz değerli okuyucularımızla, Kayseri Tramvay saatlerini paylaşıyoruz.

Tramvay, Organize Sanayi’den hareket etmeye başlarken sırasıyla Tınaztepe, 19 Mayıs, Belsin Kürsü, Selimiye, Anafartalar, Keykubat, Sakarya, Stadyum, Köprülü Kavşak, Yazı Bağları, Esentepe, Yeni Sanayi – DSİ, Ana Tamir, Karayolları, Aydınlıkevler, Eski Sanayi, Düvenönü, Cumhuriyet Meydanı, Büyükşehir Belediyesi, Fuzuli, Alparslan, Tuna, Erciyesevler, Çifte Kümbet, Yıldızevler, Doğu Terminali, Mimar Sinan Kavşağı, Fabrikalar, Kumarlı, Harikalar Diyarı, Cırgalan, Ahi Evran, Gesi Kavşağı, Beyazşehir 1, Toki Kavşağı, Beyazşehir 2, İldem 1, İldem 2, İldem 3, İldem 4, İldem 5’e uğramaktadır.

Talas Cemil Baba Tramvayı ise, Cumhuriyet Meydanı’ndan hareketle sırasıyla, Büyükşehir Belediyesi,Fuzuli, Alparslan, Tuna, güzergahını takip ederek Sema Yazar Parkı’na dönmektedir ve devamında, Şehit Mustafa Şimşek, Şehit Furkan Doğan, Teknopark, Erciyes Üniversitesi, Erciyes Üniversitesi Hastaneleri, Lojmanlar, Kızılay Kan Merkezi, Yurtlar Bölgesi, Bahçelievler, Talas Belediyesi, Talas Cemil Baba güzergahında hareket etmektedir.

Detaylı istasyon zaman çizelgesine, direkt olarak Kayseri Ulaşımın resmi internet sitesi üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Tüm tramvay durakları ve hatları boyunca saatler yazmaktadır.

>> http://www.kayseriulasim.com/cizelge.aspx

İlginizi Çekebilir

Kayseri LPG Fiyatları 2018

Kayseri LPG fiyatları, her geçen gün artış gösteriyor.

2 yorumlar

  1. Sabah ilk kacta başladığını yazacaksiniz lafi eveleyip gevelemişsiniz

  2. Aynen bravo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir