Kayseri Haber / Ekonomi / Kayseri Ticaret Borsası, Kayseri Ticaret Odası’na Hayırlı Olsun Ziyareti Düzenledi!

Kayseri Ticaret Borsası, Kayseri Ticaret Odası’na Hayırlı Olsun Ziyareti Düzenledi!

KTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz aracılığıyla başkanlık makamında misafir olarak kabul edilen Kayseri Ticaret Borsası heyetinin düzenlemiş olduğu ziyarete eşlik edenler  KTO Başkan Yardımcısı Celal Hasnalçacı, Sayman Üye Bahri Coşkun, Yönetim Kurulu Üyesi Veysel Uslu da eşlik etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti getiren KTO Yönetim Kurulu Başkanı Hiçyılmaz şeklindeydi.

Hiçyılmaz, Kayseri Ticaret Borsası tarafından yapılan ziyaretten dolayı çok büyük mutluluk duyduğunu ve bu kapsamda teşekkürlerini ilettiğini aktardı. Yeni binalarına hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını ve burada kendilerini görmekten çok büyük mutluluk duyduğunu bir kez daha dile getirdi.

Kayseri Ticaret Odası, Sanayi Odası ve Ticaret Borsası olarak uyum ve takım ruhu halinde çalışma gösteren 3 kurum olduklarını aktaran Hiçyılmaz, Kayseri’deki tüm faaliyetleri üyelerin yararı doğrultusunda yapma hedefinde olduklarını belirtti.

Kayseri Ticaret Borsası Başkanı Şaban Ünlü ise, Meclis başkanıyla birlikte aynı çatı kuruluşu altında bulunmakta oldukları KTO’nun yeni binasına hayırlı olsun demek adına burada olduklarını ve gerçekleştirilen ziyaret kapsamında Mahmut Hiçyılmaz ile beraber Kayseri’nin sorun ve problemlerine yönelik fikir alışverişinde bulunacak olduklarının altını çizdi.

Yeni binanın KTO yönetimine, meclisine, üyelerine ve personeline hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Ziyaretin sonrasında Başkan Hiçyılmaz, konuklarına yeni binayı gezdirdi ve hizmet birimleriyle sosyal bölüme yönelik detaylı bilgi aktarımında bulundu.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir