Kayseri Haber / Kayseri / Kayseri, Takımını Bağrına Bastı!

Kayseri, Takımını Bağrına Bastı!

Kayserispor Başkanı Dr. Erol Bedir takımın başarı sırrını ortaya çıkardı. Başkan Erol Bedir, Şeffaf olduk, tereddütler ortadan kalktı. Tam o zaman da maçları 15.000 kişi izlemeye başladı.

Üst üste alınan sürpriz sonuçlarla birlikte aniden Süper Lig’in en hızlı yükseliş gösteren takımı konumuna gelen Kayserispor’un yakalamış olduğu bu başarı serüvenini Erol Bedir aktardı. Erol Bedir, takımda gizli saklı hiçbir şey yapılmadığını, her şeyi dile getirdiklerini ve endişeler ortadan kalkınca şehrin takıma kol kanat gerdiğini aktardı.

Erol Bedir, Transferin son günü saat 14:00’dan 18:00’a kadar yaşadığı hiçbir şeyi ömrü boyunca unutmayacağını belirtti. Telefonlardan beyinlerinin iflas ettiğini belirten Bedir, aynı anda mekik diplomasisiyle 10 futbolcunun transferini yaptıklarını ve takıma can getirdiklerini belirtti.

Ne olursa olsun, resmi siteden paylaşacak olduklarını ve başkanın bildiğini bütün Kayseri halkı biliyor. Bu şekilde yapılınca tereddütlerin tümünün ortadan kalktığını belirten Bedir, şehrin takımına sahip çıktığını ve maçları aniden 10 ila 15 bin kişinin izlemeye başladığını aktardı.

Kimsenin 1 Kuruşuna Bile İhtiyaç yok!

Kayserispor’un bu sene Süper Lig’de kalacak olduğuna dikkat çeken Erol Bedir, gelecek sezondan sonra Kayserispor’un dışarıdan 1 kuruş dahi borç alma derdine girmeyeceğini aktardı. Bu sene şehrin takımı bağrına basmasıyla birlikte ligde kalacaklarını emin bir şekilde belirten Bedir, “Önümüzdeki sene bu takımın dışarıdan kimsenin bir kuruşuna ihtiyacı yok kendi yağıyla kavrulur, buradan açıkça ilan ediyorum” diye konuştu.

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir