Kayseri Haber / Gündem / Kayseri Şeker, Nakliyeciye de Destek Verip, Katkı Sunuyor!

Kayseri Şeker, Nakliyeciye de Destek Verip, Katkı Sunuyor!

Yeşilhisar, Gemerek, Sarıoğlan, Çandır, Bünyan, Tuzhisar ve Şarkışla Taşıyıcılar Kooperatif Başkan ve Yöneticileri, Kayseri Pancar Kooperatifi, 64. Genel Kurulunun öncesinde 6 seneden beri düzenlenen uygulamalar aracılığıyla hem çiftçinin kalkındığı hem de çiftçiyle birlikte nakliyecinin de büyük bir yükseliş gösterdiğine değinerek, Başkan Akay’ın başkanlığının devam etmesi talebinde bulundular.

Ziyaret sonrası açıklama yapan Yeşilhisar Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Mustafa Meral, Kooperatifler olarak kendilerinin 2010 yılından beri kazançlarında çok büyük ölçüde ilerleme meydana geldiğini. Kooperatiflerin bünyesinde bulunan Pancar söküm ve Yükleme makinelerinden dolayı yüksek ölçüde gelirin arttığını, Kooperatif olarak yeni makineler alarak makine parkını da genişletecek olduklarını aktardı.

Kendilerinin sonuna kadar Başkan Akay’ı destekleyip arkasında durduklarını ileri süren Meral, Kooperatiflerin 2010 yılının öncesinde oturacak sandalyesinin bulunmadığını, şuan da sadece Yeşilhisar Taşıyıcılar Kooperatifi olarak Hüseyin Akay’ın kooperatif başına geçtiği günden beri 5.000.000 sermayenin meydana geldiğin iletti.

Kendilerinin bu sermayeleri Akay sayesinde kazandıklarını vurgulayan Meral, aynı zamanda bölgedeki taşıyıcılar kooperatifleri olarak artık kendilerini de Şeker ailesinin üyesi olarak gördüklerini ve hep beraber Şeker ailesiyiz dediklerini vurguladı.

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir