Kayseri Haber / Yaşam / Kayseri Park Servis Saatleri

Kayseri Park Servis Saatleri

Kapılarını 2006 yılında ziyaretçilerine açan Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Türk ve Dünya devi markaların kendini gösterdiği toplam olarak 130 farklı mağazası ve 9 salondan oluşan sinema kompleksiyle Kayseri’de yer alan AVM’ler arasında ziyaretçi sayısı en yüksek AVM’ler arasında yer alıyor.

Birçok etkinliğe ev sahipliği yapan Kayseripark, 2006 yılından günümüze kadar faaliyetlerini büyük bir hızla devam ettirmektedir.

Alparslan Mah. Eşref Bitlis Bulvarı No:10 Melikgazi Kayseri’de yer almakta olan Kayseri Park Alışveriş Merkezi’ne TUNA tramvay durağında inerek ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda Kayseri Park Alışveriş Merkezi’ne 0(352) 223 30 30 nolu telefondan ulaşım sağlayabilir, 0(352) 235 28 88 no’sundan Fax çekebilirsiniz.

Artaş imzasıyla Kayseri’nin Alparslan Mahallesi’nde inşa edilen Kayseri Park, açılışının yapıldığı günden günümüze kadar Kayseri halkını alış veriş, eğlence ve kültür aktiviteleriyle aynı çatı altında topluyor.

Sunmuş olduğu farklı alternatiflerle tam bir yaşam merkezi olan Kayseri Park, marka karması içerisinde ünlü Türk ve Dünya markalarını kapsıyor.  Kapılarını sabah saat 10:00’da müşterilerine açan Kayseri Park, 22:00’da kapanıyor.

Kayseri Park hizmetleri arasında Danışma, Ücretsiz Motosiklet Park Alanı, Ücretsiz Müşteri Servisi, ATM, Mescid, Sinema, Oto Yıkama, Ücretsiz Açık ve Kapalı Otopark, Engelli Otopark Alanı, Bisiklet Park Alanı, Bebek Arabası Hizmeti, Bebek Bakım Odaları, Engelli Arabası Hizmeti, Ankesörlü Telefon, Engelli WC, Çocuk Oyun alanları, Taksi yer almaktadır.

İlginizi Çekebilir

Donas Talas Şubesi Açıldı

Sevilen fast food zinciri Donas’ın Türkiye’deki 41. Kayseri’deki 5. şubesi Talas’ta açıldı. Atatürk Bulvarı üzerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir