Kayseri Haber / Yaşam / Kayseri Park Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

Kayseri Park Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

Kayseri’nin en çok ziyaretçi kitlesine sahip olan Kayseripark, 2006 yılında Artaş İnşaat imzasıyla birlikte Alparslan Mahalle sınırlarında inşa edildi.

Kayseripark, 2006 yılında açılışının gerçekleştirilmesiyle birlikte Kayseri halkına alışveriş, eğlence kültürünü tam anlamıyla aşılamış olup en çok ziyaretçi sayısına ulaşmıştır.

Bir Alışveriş merkezi olmasının yanı sıra yaşam merkezi olarak da ön plana çıkan Kayseripark, her gün düzenli olarak sabah saat 10:00’da açılırken, akşam saat 22:00’da kapılarını kapatmaktadır. Aynı zamanda saat 22:00 sonrası sinema seansının çıkışları için bir kapı açık bırakılmaktadır.

Kayseri’nin en gözde semtinin, en gözde AVM’si olma özelliğini bünyesinde barındıran Kayseripark, 7 yaşından 70 yaşına kadar herkesin eğlenebileceği, güzel vakit geçirebileceği alanlarıyla dikkatleri üzerinde topluyor.

Birçok ünlü dünya markasına kapılarını açan Kayseripark’da tüm ihtiyaçlara cevap verilecek nitelikte mağazalar yer alıyor.

64.000 metrekare toplam kapalı alanı yer alan Kayseripark’ın kiralanabilir alanı 27.000 metrekare olarak ön plana çıkıyor. 2000 araç kapasiteli otoparkı ücretsiz olarak hizmet verirken, aylık olarak ortalama 650.000 ziyaretçi sayısı bulunuyor.

Aynı zamanda 1000 kişiye istihdam sağlayan Kayseripark’ta yer alan Cinemaximum sinemaları, özellikle hafta sonları Kayseri halkının en önemli eğlence alternatifi olarak kendini ön plana çıkarıyor. Kayseri park fast food katı olan 4.katında ise iç oturum alanları ve terasıyla Türk ve dünya mutfaklarından seçme lezzetleri bir araya getirerek her gün binlerce kişinin yemekhanesi olma özelliği taşıyor.

İlginizi Çekebilir

Donas Talas Şubesi Açıldı

Sevilen fast food zinciri Donas’ın Türkiye’deki 41. Kayseri’deki 5. şubesi Talas’ta açıldı. Atatürk Bulvarı üzerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir