Kayseri Haber / Yaşam / Kayseri Otobüs Seferleri

Kayseri Otobüs Seferleri

Bununla birlikte en büyük etkenin bölge üzerinde otobüse olan ihtiyaç sayısı göz önüne alınmaktadır. Şuanda Bünyan ilçesinden şehir merkezine kadar otobüs seferleri gerçekleştirilmektedir.

Yoğunburç durağının son durak olduğu otobüslerde, her mahallenin ilk durağı farklı olmaktadır. Seferlerin aksamaması adına bilet basılan otomasyon sistemine sürücünün girdiği bilgiler sayesinde dijital ortamda seferler ön plana çıkıp, hangi otobüsün nerede, hangi seferi yaptığı gözlemlenmektedir.

Son zamanlarda gerçekleştirilen otobüs çalışmaları neticesinde yapılan yeni otobüsler, hizmet vermeye başlayan elektrikli otobüs v.b. Kayseri’nin toplu taşımaya verdiği önemin bir parçası olarak ön plana çıkmaktadır.

Aynı zamanda Tramvay ile ulaşım yapmak da otobüs kadar kolaydır. Kayseri’nin yaşam sayısı yüksek olan tüm bölgelerinde yer alan tramvay, Talas’tan Organize’ye, İldem’den Organize’ye, Organize’den İldem’e , Meydan’dan Talas’a gitmektedir. Bu güzergahta yer alan tüm semtlere de aynı zamanda uğramaktadır.

Toplu taşıma hususunda Kayseri halkının ilgisi çok fazla olurken, bu ilgiye yanıt da yine Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından sık otobüs seferleri sayesinde verilmektedir. Toplu taşımada Türkiye sıralamasında yer alan Kayseri ilinin otobüs seferlerine

BURAYA TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİNİZ

İlginizi Çekebilir

Donas Talas Şubesi Açıldı

Sevilen fast food zinciri Donas’ın Türkiye’deki 41. Kayseri’deki 5. şubesi Talas’ta açıldı. Atatürk Bulvarı üzerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir