Kayseri Haber / Kayseri / Kayseri OSB’den Yeni Proje
KAYSERİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MÜDÜRLÜĞÜ, BÖLGEDE FAALİYET GÖSTEREN İŞLETMELER İÇİN UYGULAMAYA DÖNÜK BÜYÜK PROJELERİNİ TEK TEK HAYATA GEÇİRMEYE DEVAM EDİYOR. (İHA/KAYSERİ-İHA)

Kayseri OSB’den Yeni Proje

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü, bölgede faaliyet gösteren işletmeler için ürünlerinin tanıtması için Expo Center kurmayı düşünene yetkililer Dubai’ye gitti .

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’de çalışan firmaların, ürünlerini 365 gün sunacağı Expo Center kurulmasına dair ön çalışmalarda bulunmak üzere Bölge Müdür Yardımcısı Adil Özhan’ın başkanlığında, OSB bünyesinde açılan Dış Ticaret Merkezi uzmanlarından oluşan bir heyet, proje üzerinde üzerinde çalışmalar yapmak ve detayları görüşmek için Dubai’ye gitti.

Bi bölümünü devlet desteği olan Expo Center projesi sayesinde, yabancı ülkelerde aktif pazarlama imkanlarının beklenen seviyede gerçekleşmesi, hedef pazarlara daha kolay ulaşılması, showroom ve mağaza gibi yerlerde ürünlerin 365 gün sergilenmesi, lojistik, tasarım, B2B görüşmelerinin sürekli olması, maliyetlerin düşürülmesi, reklam ve tanıtım bilinilirliğinin sağlanması, istihdamın ve ihracatın artmasını hedefleniyor.

Kayseri OSB tarafından söz konusu projenin diğer ülkelerde de gerçekleştirilmesi planlanıyor.

 

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir