Kayseri Haber / Gündem / Kayseri OSB, Sistem Belgelerini Almaya Hak Kazandı!

Kayseri OSB, Sistem Belgelerini Almaya Hak Kazandı!

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi tüm birimlerde devam ettirilmekte olan entegre yönetim sistemi çalışmalarını başarılı bir şekilde tamamlayarak, Kalite yönetim sistemi’, ‘Çevre yönetim sistemi’ ile ‘İş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi’ belgelerini bünyesinde barındırmaya hak kazandı.

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Konferans Salonu’nda Kayseri OSB Müdürlüğü ve TSE ve ORAN Kalkınma Ajansı işbirliğinde Entegre Yönetim Sistemleri Sunumu ve Belgelendirme Töreni ile aynı zamanda Dış Ticaret İstihbarat Merkezi Sunumu ve İmza Töreni gerçekleştirildi.

Düzenlenen programın açılışını Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan yaptı. Tüm birimlerde devam ettirilen güncel entegre yönetim sistemi çalışmalarını başarılı bir şekilde sonuca erdirerek TSE’den tam 3 adet belge almaya hak kazandıklarını vurgulayarak söyledi.

Nursaçan, Dünyaya göz gezdirildiğinde bilinen, alışılan küresel sistem de çok büyük ve kapsamlı değişiklik meydana geldiğini, güçlü olarak bilinen ekonomilerin birden bire sallanmakta olduğunu, güçlü olarak kendini gösteren yapıların yıkılmasını, tüm dünya üzerinde siyasal ve sosyal çalkantıların yaşandığını gördüklerini iletti.

Günümüz zamanında yükseliş gösteren değerlerden birinin de güçlü bağlantılar olarak ön plana çıktığını savunan Nursaçan, Artık kendi içine kapanacak, kendi yağıyla kavrulacak insanın olmaması gerektiğini ve böyle bir dönemin sonuna gelindiğini iletti. Sorunları cesaretle çözmek veya çözüyormuş gibi görünmek, ertelemek arasında bir tercihin yapılma zorunluluğu olduğunun altını çizen Nursaçan, herkesin yerli ve milli bir duruşa sahip olma zorunluluğunun olduğunu iletti.

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir