Kayseri Haber / Gündem / Kayseri Kılıçarslan Mahallesinde Çıplak Gezen Vatandaş!

Kayseri Kılıçarslan Mahallesinde Çıplak Gezen Vatandaş!

Kılıçarslan Mahallesi üzerinde akşam saatlerinde objektiflere takılan görüntü şok etkisi yarattı. 23 yaşında olan ve şizofren olduğu öğrenilen genç bir vatandaş üstü tamamen çıplak bir vaziyette Merkez Melikgazi İlçesi, Kılıçarslan Mahallesi, Kızılırmak Caddesi üzerinde hareket ederken görüntülendi. Arabalarda ve cadde üzerinde olan vatandaşlar olayın şokuyla öylece bakakaldı.

Kayseri caddelerinde çıplak ve rahat bir şekilde yürüyen bir vatandaş, Kayseri halkının ağzını açık bıraktı. Polis ekiplerinin yakaladığı şahsın, ekiplere isminin Hakan olduğu ve 23 yaşında olduğunu belirtti. Kızılırmak Caddesi üzerinde gelişen olayda, 23 yaşındaki genç cadde üzerinde bulunan yayalar ve yolda bulunan araçların arasından çıplak bir şekilde, rahatlıkla yürüdü.

Çevredeki insanların, şaşkın ve şok olmuş şekilde bakışları arasında, dakikalar boyunca yürümekte olan şahıs çevrede bulunan vatandaşlar tarafından üzeri örtülerek, yakalanmak isterken, bunun beraberinde bazı vatandaşlar ise seyir halinde otomobilinin kamerasından olay anını an ve an görüntüledi.

İhbar sonrasında gelen polis ekipleri aracılığıyla yakalanan ve akli dengesinin yerinde olmadığı belirtilen çıplak şahıs, polis ekipleri tarafından olay yerine çağrılan ambulans aracılığıyla hastaneye kaldırıldı.

 

 

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir