Kayseri Haber / Gündem / Kayseri Kent Ekmek Fabrikası Hizmet Vermeye Başladı!

Kayseri Kent Ekmek Fabrikası Hizmet Vermeye Başladı!

Kent Ekmek fiyatları, piyasa da yer alan ekmek fiyatlarından çok daha düşük seviyelerde seyredecek.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, yatırımlarına büyük bir hızla devam ederken Kent Ekmek Fabrikası’da Kayseri’ye kazandırılan önemli ve güzel bir diğer yatırım oldu. Temel besin kaynağı olarak ön plana çıkan ve sofraların olmazsa olmazı ekmeğin fiyatının olağanüstü şekilde artması ve bununla birlikte kalitesinin düşmesinden dolayı Büyükşehir Belediyesi olaya el atarak, Belediye’ye ait bir fabrika kurdu ve bu fabrika da en kaliteli üretimi en makul fiyatlara vereceklerinin sözünü verdi.

Kayseri Kent Ekmek Fabrikası Karpuzatan’da faaliyetlerine devam ediyor. Açılış konuşmasını gerçekleştiren Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, bu şekilde güzel ve anlamlı, aynı zamanda tam yerinde bir yatırımı Kayseri ile bir araya getirmekten gurur ve mutluluk duyduklarını vurguladı. Başkan Çelik, sosyal belediyecilik diye asla hiçbir şekilde laf yapmadıklarını, kendilerinin bizzat uyguladıklarını göğsünü kabartarak söyledi.

Kent Ekmek Üretim Tesisleri’nin açılış töreninde Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in yanı sıra Vali Süleyman Kamçı, Enerji ve Tabi Kaynaklar Eski Bakanı ve Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Kayseri Milletvekilleri İsmail Tamer, İsmail Emrah Karayel ve Sami Dedeoğlu, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, ilçe belediye başkanları, bürokratlar ve vatandaşlar yer aldı.

 

İlginizi Çekebilir

Kayseri’den Elazığ’a Yardım Ekipleri Gönderildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi de 2 iş makinesi 4 personel, AFAD 2 araç 12 personel, itfaiye 3 araç 8 personel, İl Sağlık Müdürlüğü 3 ambulans 9 personel, sivil toplum kuruluşları da 3 araç 8 personelin bölgeye hareket ettiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir