Kayseri Haber / Kayseri / Kayseri Kar Bekliyor
METEOROLOJİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ HAVA TAHMİN VERİLERİNE GÖRE KAYSERİ'NİN BU HAFTA İÇERİSİNDEKİ KAR YAĞIŞLI HAVANIN ETKİSİ ALTINA GİRECEĞİNİ BELİRTEN MELİKGAZİ BELEDİYESİ TÜM ÖNLEMLERİN ALINDIĞINI BİLDİRDİ. (İHA/KAYSERİ-İHA)

Kayseri Kar Bekliyor

Meteoroloji Bölge Müdürlüğü hava tahmin verilerine göre Kayseri’nin bu hafta içerisindeki kar yağışlı havanın etkisi altına gireceğini belirtildi. Melikgazi Belediyesi her türlü hava koşuluna hazırlıklı olduğunu bildirdi.

Melikgazi Belediyesince 2018 yılı ocak ayını sorunsuz ve kazasız geçirmek için tüm önlemleri aldığını belirten Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç “Pazartesi gününden itibaren ilgili tüm birimlerin katılımıyla alarm durumuna geçti. Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon, Zabıta, Sağlık ve Sosyal Hizmetler, Park Bahçe ve Yeşil Alanlar, Destek Hizmetleri Daire Başkanlıkları, ulaştırma, Atık Yönetimi, Çevre koruma ve kontrol Hizmetleri Müdürlükleri, Melikgazi iletişim merkezi sorumlu müdürleri 24 saat esasına görev yapacak” dedi.

Her türlü durum için acil noktalarda birimler oluşturulduğunu bildiren Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi, karla mücadele çalışmaları kapsamında 122 araç ve iş makinesi, 178 personel ile yol ağlarında olumsuzluklara karşı görev yapacağını ifade etti. Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, acil noktalar ile eğimli ve buzlanma olabilecek trafik akışı için ekiplerin hazır bekletildiğini kaydetti.
Kış şartlarıyla mücadele kapsamında depolarda yeterli miktarda tuz stokunun bulunduğunu hatırlatan Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, tüm yolların açık olduğunu ve güvenli, seri ulaşım için alarm durumda olduklarını

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir