Kayseri Haber / Asayiş / Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Engelli Öğrencileri Unutmadı!

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Engelli Öğrencileri Unutmadı!

Engelli öğrenciler polis abileri ve ablalarıyla birlikte eğlenceli ve mutlu dakikalar altına imza attı.

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ve Özel Harekat Şube Müdürlüğü koordinesinde yapılan etkinlikler çerçevesinde; Gevher Nesibe Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi ve Emel Tarman Görme Engelliler Okulunda eğitim faaliyetlerine devam eden engelli öğrenciler  ebeveynleri eşliğinde okullarından alınarak Emniyet Müdürlüğü’ne getirildiler.

Burada polis kıyafetleri giyen engelli çocuklar, Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğüne giderek orada da Toplumsal Müdahale Aracı (TOMA) ve Shortland araçlara bindirilerek şehir turu attılar. Aynı zamanda öğrenciler Su Sıkma Gösterisi ve Polis Köpeği gösterisini seyrettiler.

Ardından ise öğrenciler, İl Emniyet Müdürü İbrahim Kulular’ı makamında ziyaret etti. Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Emniyet Müdürü İbrahim Kulular, öğrencilere bu günün hatırasına çeşitli hediyeler takdim etti.

Aynı zamanda Engelli öğrencilere  İl Emniyet Müdürü İbrahim Kulular tarafından Polisevinde öğle yemeği programı yapıldı. Engelliler Haftası etkinlikleri Toplum Destekli Polislik Müdürlüğü görevlileriyle Kayseri Görme Engelliler Spor Kulübü’nün arasında yapılan dostluk maçıyla birlikte sona erdi.

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir