Kayseri Haber / Kayseri / Kayseri Erciyesspor’da Yönetim Görev Dağılımı Gerçekleştirildi!

Kayseri Erciyesspor’da Yönetim Görev Dağılımı Gerçekleştirildi!

Kulübün başkanlığını Saffet Külahçı, kongre sonucunda alırken, Başkan vekili olarak kendini gösteren İsim Murat Gencer olarak belirdi ve aynı zamanda Gencer, Kayseri Erciyesspor basın sorumluluğunu da aldı. Yaşar Çalışır Altyapı ve Tesislerden Sorumlu Başkan Yardımcısı oldu ve bu kapsamda Ahmet Demir ise Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak kendini gösteriyor.

Kayseri Erciyesspor Genel Sekreter’i Abdulah Ogan olarak kendini gösteriyor. Aynı zamanda Sıtkı Yüksel, Kulübün Sağlık İşleri Sorumluluğuna getirildi. Muhasebe Sorumlusu Hulusi Yördem olurken bunun beraberinde Reklam – Stadyum Müsabaka Sorumlusu Sebahattin Cansu ve Erkan Yüce olarak kendini gösteriyor.

Halkla İlişkiler Sorumluluğuna getirilen isim Ahmet Battal oldu ve Hukuk Sorumluluğuna ise Semih Emin Akbulut yerleştirildi. AR – GE sorumluluğuna Yalçın Dağtekin gelirken, bunun beraberinde Satınalma Sorumluluğunda kendini gösteren isim Bayram Patır oldu. Yurtdışı Transfer Komitesi ise Edi Lops Da Silva, Kader Mangane ve Tresor Lomana Lualua’dan oluşuyor.

Bundan 2 sezon önce Süper Lig’de boy göstermekte olan Kayseri Erciyesspor, TFF 1. Lige düşmüştü ve ardından 2.lige düşüş göstermişti. Kayseri Erciyesspor’un çok uzun zamandır başkanı yoktu. 7 Kez olağan ve olağanüstü genel kurul düzenlendi ve 2 kezde kayyuma devri gerçekleştirildi. Kayseri Erciyesspor sonunda yeni yönetimiyle buluştu.

 

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir