Kayseri Haber / Asayiş / Kayseri Cumhuriyet Meydanı’nda Şüpheli Poşet!

Kayseri Cumhuriyet Meydanı’nda Şüpheli Poşet!

Kayseri Cumhuriyet Meydanı’nda yer alan sahipsiz top şeklinde atılmış bir şekilde yerde duran poşet, polis ekiplerini alarma geçirirken, meraklı vatandaşlar da bomba imha uzmanını ve poşeti görüntülemek adına birbirleriyle adeta yarış içerisine girdiler ve neredeyse birbirilerini ezeceklerdi.

Alınan bilgilere göre, Cumhuriyet Meydanı, İstasyon Caddesi girişinde yaya geçidinin yakınındaki trafik levhalarının altında yer alan top şeklindeki poşeti gören vatandaşlar durumu polis ekiplerine illetiler. İhbarın yapılmasıyla birlikte bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

Polis ekipleri olabilecek her ihtimale karşı sıkı güvenlik önlemleri aldı. Bölgeyi araç ve yaya trafiğine direkt olarak kapatan polis ekipleri, meraklı vatandaşları alandan uzaklaştırmak için yoğun çaba gösterdi.

Ellerine cep telefonu alarak canlı yayın açan, fotoğraf çeken vatandaşlar, bomba imha uzmanını ve şüpheli poşeti görüntülemek adına adeta birbirleriyle yarış içerisine girdiler. Çoğu birbirini ezmeye yakın olan vatandaşlar olaysız bir şekilde durdu.

Uzman ekipler tarafından yapılan kontrollerde herhangi bir olumsuzluğun söz konusu olmadığı anlaşılırken, bölge sonrasında araç ve yaya trafiğine açıldı.

Vatandaşlar da sessiz bir şekilde dağıldı.

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir