Kayseri Haber / Gündem / Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nden Yeni Hizmet!

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nden Yeni Hizmet!

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, gelişen teknolojinin gelişen şehri olan Kayseri’de teknolojinin gerekliliği olan bir hizmet yaptı. Güneş enerjisiyle çalışan şarj istasyonları kuran Kayseri Büyükşehir Belediyesi, bu söz konusu istasyonları ilk olarak iki farklı noktaya yerleştirdi.

Söz konusu şarj istasyonları sayesinde artık bireyler telefonlarını hiçbir ücret ödemeden, karşılıksız bir şekilde şarj edebilecekler.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, güneş enerjisiyle çalışan iki farklı modern şarj istasyonunu Kayseri halkının beğenisine ve hizmetine çıkardı.

İlk olarak Büyükşehir Belediyesi’nin hemen yanında yer almakta olan park alanıyla birlikte Kurşunlu Parkı’na yerleştirilen şarj istasyonları, her telefona uyumlu olan şarj kablolarıyla birlikte Kayseri halkına gelişen teknoloji çağında hizmet verecek.

Kayseri halkı, telefonlarını hiçbir ücret ödemeden, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan bu şarj istasyonlarında şarj ederken, sistem ise güneş enerjisiyle çalışıyor. Gündüz vakitleri, güneş enerjisiyle çalışma gösterebilen şarj istasyonlarına gece hizmet verebilmesi için elektrik bağlantısı da yapıldı.

İlginizi Çekebilir

Kayseri’den Elazığ’a Yardım Ekipleri Gönderildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi de 2 iş makinesi 4 personel, AFAD 2 araç 12 personel, itfaiye 3 araç 8 personel, İl Sağlık Müdürlüğü 3 ambulans 9 personel, sivil toplum kuruluşları da 3 araç 8 personelin bölgeye hareket ettiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir