Kayseri Haber / Gündem / Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Özvatan’da Arı Kovanı Dağıttı!
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA ÇELİK’İN İLÇELERE EKONOMİK DESTEK PROJESİ ÇERÇEVESİNDE ÖZVATAN’A ARI KOVANI DAĞITILDI. BAŞKAN MUSTAFA ÇELİK’İN KATILDIĞI TÖRENLE 30 ARI ÜRETİCİSİNE TOPLAM 750 KOVAN ARI VERİLDİ. BAŞKAN ÇELİK, YAPILAN VE YAPILACAK OLAN PROJELERİN İLÇELERİN EKONOMİSİNE CANLILIK KATTIĞINI KAYDETTİ. (İHA/KAYSERİ-İHA)

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Özvatan’da Arı Kovanı Dağıttı!

Başkan Mustafa Çelik’in katılım gerçekleştirdiği tören neticesinde, 30 arı üreticisine toplam olarak 750 kovan arı verildi. Başkan Çelik, yapılan ve yapılacak olan projelerin ilçelerin ekonomisine canlılık kattığını iletti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Özvatan ilçesine AKP İl Başkanı Özden ile beraber gitti. Başkan Çelik, Özvatan’ın girişine çiçeklerle ve tezahüratlarla karşılandı.

Arı Kovanı dağıtımıyla ilgili yapılan törende ilk konuşmayı Kayseri Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı İlhan Bozdağ gerçekleştirdi ve bu şekilde bir proje içerisinde bulundukları için mutlu olduklarının altını çizdi. Özvatan Belediye Başkanı Halit Demir’de yapmış olduğu konuşmada, Büyükşehir’in Özvatan’daki desteğine vurgu yaparak, Sayın Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik’in, Özvatan’a elinden geldiği desteği verdiğini ve Projelerin siyasi ayrım yapılmaksızın, direkt olarak meydana geldiğini söylemek istediğini kaydetti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’de gerçekleştirdiği konuşmada, Büyükşehir Belediye Başkanı görevine getirildiğinde, ilk vurgu yaptığı konuların başında ilçelerin var olduğuna değindi ve İnsanların doğdukları ve mutlu oldukları yerde yaşamaları için tüm çaba ve gayretleri göstereceklerini iletti.

Bu sözün gereğini yerine getirmek amacıyla çalışmalara büyük bir hızla devam ettiklerini aktaran Çelik, ilçeler ve şehir merkezi arasında var olan uçurumu gidermek için 3 konuda yatırım yapmanın gerekli olduğunu iletti.

Altyapı yatırımları söz konusu 3 yatırımın ilk sırasında yer alıyor ve şuanda tüm ilçelerde altyapı yatırımları bitti. İkinci unsur ise sosyal imkanları artırmaktı, bunlarda tamamlandı. Son olarak ise ekonomik imkanları da artırmak gerekiyordu, ve bunun için tüm gerekli çalışmalar yapıldı.

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir