Kayseri Haber / Gündem / Kayseri Beştepeler’de Şüpheli Ölüm!

Kayseri Beştepeler’de Şüpheli Ölüm!

Kayseri’deki Beştepeler piknik alanında 21 yaşındaki genç ölü bulundu. Gencin kesim ölüm nedeni şuanlık belli değilken, yapılacak otopsinin ardından tamamen netleşecek.

Alınan bilgiler neticesinde, Melikgazi İlçesine bağlı olan Beştepeler piknik alanında vatandaşların bir kişinin yerde cansız bir şekilde yatar vaziyette olduğunu görmesi üzerine polislere haber verdiği ve ardından polis ekiplerinin hızlı bir şekilde olay yerine geldiği öğrenildi. Olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri yerde yatan gencin olay yerinde hayata gözlerini yumduğu bilgisini iletti.

Olay yerinde gerçekleştirilen incelemelerin ardından 21 yaşındaki cansız bedenin U.Ç’ye ait olduğu belirlendi. Ceset, yapılan incelemelerin ardından morga kaldırılırken, yetkililer 21 yaşındaki U.Ç’nin kesin ölüm nedeninin yapılacak olan otopsinin ardından netlik kazanacağına ve ona göre hareket edileceğini iletti.

 

İlginizi Çekebilir

Kayseri’den Elazığ’a Yardım Ekipleri Gönderildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi de 2 iş makinesi 4 personel, AFAD 2 araç 12 personel, itfaiye 3 araç 8 personel, İl Sağlık Müdürlüğü 3 ambulans 9 personel, sivil toplum kuruluşları da 3 araç 8 personelin bölgeye hareket ettiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir