Kayseri Haber / Gündem / Kayseri Beştepeler’de Şüpheli Ölüm!

Kayseri Beştepeler’de Şüpheli Ölüm!

Kayseri’deki Beştepeler piknik alanında 21 yaşındaki genç ölü bulundu. Gencin kesim ölüm nedeni şuanlık belli değilken, yapılacak otopsinin ardından tamamen netleşecek.

Alınan bilgiler neticesinde, Melikgazi İlçesine bağlı olan Beştepeler piknik alanında vatandaşların bir kişinin yerde cansız bir şekilde yatar vaziyette olduğunu görmesi üzerine polislere haber verdiği ve ardından polis ekiplerinin hızlı bir şekilde olay yerine geldiği öğrenildi. Olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri yerde yatan gencin olay yerinde hayata gözlerini yumduğu bilgisini iletti.

Olay yerinde gerçekleştirilen incelemelerin ardından 21 yaşındaki cansız bedenin U.Ç’ye ait olduğu belirlendi. Ceset, yapılan incelemelerin ardından morga kaldırılırken, yetkililer 21 yaşındaki U.Ç’nin kesin ölüm nedeninin yapılacak olan otopsinin ardından netlik kazanacağına ve ona göre hareket edileceğini iletti.

 

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir