Kayseri Haber / Gündem / Kayseri Barbaros’ta Genç Kız Hayatına Kıydı!

Kayseri Barbaros’ta Genç Kız Hayatına Kıydı!

Alınan bilgiler neticesinde, Kayseri Kocasinan ilçesi sınırlarında yer alan Barbaros Mahallesi, Hakimiyet Caddesi Dadaş Apartmanı’nda gelişen olayda ebeveynlerinin işe gittiği 18 yaşındaki genç kız M.K’nın evde tek başına olduğu sırada av tüfeği kullanarak yaşamına son verdiği öğrenildi.

Komşularının, çıkan yüksek silah sesine karşı 155 Polis İmdat ekiplerine haber vermesinin üzerine  olay yerine gelen 115 ve 112 ekipleri tarafından 18 yaşındakin M.K’nın hayatını kaybettiği belitildi.

Olay ardından 155 polis ekipleri evin ve apartmanın etrafında incelemelerde bulundu. Yapılan incelemelerin tamamlanmasının ardından ise 18 yaşındaki genç kız M.K’nın cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

Olayın M.K’nın yakınlarına haber verilmesinin üzerine yakınları apartman girişinde sinir krizi geçirdiler. Olayla ilgili soruşturma ve incelemenin başladığı aktarıldı.

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir