Kayseri Haber / Ekonomi / KAYMEK, KAYİF 2017’de Stant Açtı!

KAYMEK, KAYİF 2017’de Stant Açtı!

Her sektör üzerinde personel ve işvereni aynı çatı altında toplamakta olan KAYMEK Kariyer ve Rehberlik Merkezi, Kayseri Dünya Ticaret Merkezi çerçevesinde açılan Kayseri İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı’nda (KAYİF 2017) stant açtı.

Büyükşehir Belediyesi çerçevesi dahilinde faaliyetlerini devam ettirmekte olan KAYMEK Kariyer ve Rehberlik Merkezi, iş aramakta olan vatandaşlara yardım etmek, iş arayanları yönlendirmek ve istihdama katkı vermek amacıyla çalışmalarını çok yoğun ve hızlı bir şekilde devam ettirmekte.

Kayseri İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı’nda stant açarak başvurular alan ve iş arayanları bilgilendirmekte olan KAYMEK Kariyer Merkezi, KAYMEK Sümer Gençlik Merkezi üzerinde kurulduğu günden, günümüze kadar toplam olarak 10.000’den fazla başvuru alarak, 6.000’e yakın yönlendirme yapmış durumda. KAYMEK Kariyer ve Rehberlik Merkezi’nin KAYİF 2017’de açmış olduğu stantta işverenle buluşmaları için çok fazla sayıda gençle görüşme yapıldı ve bu kapsamda gençlerin bilgileri alındı.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir