Kayseri Haber / Emlak Haberleri / KASKİ’de Kanalizasyon Hattı Yapım İhalesi!

KASKİ’de Kanalizasyon Hattı Yapım İhalesi!

Yönetim Kurulu Toplantı Salonu’nda, öğlen saat 14.00’da yapılacak olan ve günün ilk ihalesi olarak kendisini gösterecek Sarız İlçesine bağlı olan Ayranlık ve Çörekdere mahalleleri kanalizasyon şebeke hattı yapım işi için, katılım gösteren firma sayısı 5 olarak gün yüzüne çıktı.

Bu kapsamda, Tuğra İnşaat toplam olarak 2 Milyon 75 Bin 368 TL ile, Yurter Müh. – Yerginler Hafriyat iş ortaklığı 2 Milyon 279 Bin 320 TL ile, Gelişim İnşaat 2 Milyon 377 Bin 280 TL ile, Motif İnşaat 2 Milyon 448 Bin 814 TL ile, Korkmazlar İnşaat ise toplam olarak 2 Milyon 664 Bin 332 TL teklifinde bulundu.

Bünyan ilçesi sınırlarında yer almakta olan Kahveci ve Topsöğüt mahalleleri üzerine kanalizasyon şebeke hattı yapım işi için yine 5 firmadan teklif geldi. Firmalar ve teklifler ise şu şekilde gerçekleşti. Akar İnşaat ihaleye toplam olarak 1 Milyon 528 Bin TL teklifinde bulunurken, Alternatif İnşaat, 1 Milyon 529 Bin 375 TL teklifinde bulundu. Aynı zamanda Motif İnşaat bu ihaleye de katılarak 1 Milyon 544 Bin 205 TL teklif yaptı. Yurter Müh. Yerginler Hafriyat iş ortaklığı yine bu ihalede kendini gösterdi ve 1 Milyon 742 bin 800 TL teklif etti. Korkmazlar İnşaat diğer ihalede olduğu gibi bu ihalede de en yüksek teklifi veren firma olarak 1 Milyon 828 Bin 830 TL teklifi yaptı.

İhalenin sonuçları komisyon üyelerinin yapacak olduğu değerlendirmenin ardından açıklanacak.

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir