Kayseri Haber / Kayseri / Kadın Futbolcular Saç Baş Birbirine Girdiler!

Kadın Futbolcular Saç Baş Birbirine Girdiler!

Kocasinan İlçesi üzerinde yer alan Argıncık 1 Nolu sahada oynanan Güneşşspor – Kılıçaslan Yıldızspor takımlarının arasında oynanan maç, ilginç anlara görüntü verdi ve maç başladığı andan bitene kadar gergin bir şekilde geçti.

Ligin 16. Haftasında oynanan maça, Güneşspor futbolcusu bazı oyuncular gelmedi ve takım sahada 9 kişi mücadele verdi. Rakibi karşısında bu avantajı kullanan ve sürekli baskın oynayan sarı kırmızı Kılıçarslan Yıldızspor, ilk yarıyı 9-0 önde kapattı.

Karşılaşmanın 2.yarısında Güneşspor’dan 2 futbolcu daha sakatlık yaşadı ve sahada oynayan futbolcu sayısı 7’ye düştü. Bunun beraberinde Güneşspor yönetimi, takımı sahadan çekme yönünde ortak karar kıldı. İki takım oyuncuları sahadan ayrılırken, karşılıklı atışmalar gerçekleştirildi, ardından tartışma büyüdü ve kavgaya dönüştü.

Kadın futbolcular saha içerisinde birbirlerine saç baş girdiler. İki takımın antrenörleri, yöneticileri ve görevli polisler, kadın futbolcuları ayırmak ve kavgaya engel olmak adına büyük çabalar içerisine girdi.

Bir süre sonra ortaklık dizginlendi. Fakat sözlü atışmalar hala devam etti. Belli bir süre sonra gerginlik de sona erdi. Diğer yandan ise karşılaşmanın 9-0 sarı kırmızı Kılıçaslan Yıldızspor lehine tescil edilmesi beklentiler arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir