Kayseri Haber / Medya / Irina Shayk Bu Kez Başaramadı!

Irina Shayk Bu Kez Başaramadı!

70’inci Cannes Film Festivali’nde kırmızı halıda yer aldığı günden günümüze kadar herkes tarafından top model Irina Shayk gündem konusu halinde yer alıyordu.

İlk olarak sarı, yırtmaçlı ve derin göğüs dekolteli bir elbise giyen Irina Shayk, ikinci kez de bu sefer yukarıdan aşağıya tamamen siyahlara bürünüp uzun bir yırtmaçla yetindi. Herkes onun bir bebek dünyaya getirmesinin ardından yalnızca 2 ay içerisinde bu şekilde nasıl formda olduğunu konuştu. Ama 31 yaşındaki Shayk, katıldığı baloda giymiş olduğu kıyafetle hamilelik ve doğum izlerini saklayamadı.

Festival dahilinde gerçekleştirilen amfAR gala gecesinin konukları arasında yer alan Shayk, askılı, sırtı açık ve tepeden tırnağa payetli bir elbise tercihinde bulundu. Yine göğüs dekoltesi bulunan bu elbise içerisinde Shayk’ın karın bölgesinde meydana gelen şişlik dikkatleri üzerine çekti.

Shayk’ın gala gecesinin geçkin saatlerinde giydiği ikinci elbisede yine göğüs dekoltesini ön planda tutuyor, karın ve basen bölgesini gizliyordu. Bazıları ünlü modelin 2. defa hamilelik yaşıyor olduğunu iddia etsede, bazıları ise doğum sonrasında annenin karnında bir süre şişliğin olabileceğini savundu. Bir süre önce nişanlısı aktör Bradley Cooper ile bir kız bebeği olan Shayk’ın hayranları bu haliyle eskisinden çok daha iyi göründüğünün altını çizdi.

İlginizi Çekebilir

Saba Tümer Şok Geçirdi!

Ünlü sunucu Saba Tümer'in eski eniştesi Hasan Yamaç, İzmir Çeşme'de silahla kendi kafasına ateş etti ve intihar girişiminde bulundu. Hasan Yamaç, hastaneye kaldırıldı ve tedavi altına alındı. Şuanda hayati riski devam ediyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir