Kayseri Haber / Yaşam / İpeksaray Servis Saatleri

İpeksaray Servis Saatleri

İpeksaray Alışveriş Merkezi, İpek Mobilya A.Ş. tarafından kurulmuştur. 13.05.2006 tarihinden itibaren faaliyetlerini devam ettirmekte olan ve toplam olarak 38.000 metrekare kapalı alana sahip olan İpeksaray AVM ve Kuleleri yerel ve bölgeler çerçevede, nezih, modern, çağdaş, uyumlu, güvenli, kaliteli alışveriş ve sosyal aktiviteleri beraberinde, alışveriş merkezinin bir tık ilerisi olan yaşam merkezi kategorisinde hizmet vermektedir.

İpeksaray AVM’de servis hizmeti bulunmamaktadır. Erciyesevler tramvay durağının tam karşısında konumlanmaktadır.

Ürünlerini ve hizmetlerini yüksek hizmet kalitesi çerçevesinde sunmakta olan ulusal ve uluslararası 50 mağaza, 10 stand, 4 dershane, 3 Banka bölge müdürlüğü İpeksaray çerçevesi dahilinde kendisini göstermektedir.

Birçok ünlü markanın yer aldığı İpeksaray AVM, tüm ihtiyaçların kolayca bulunabileceği bir alışveriş merkezi olarak ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda İpeksaray AVM içerisinde, 700 metrekare büyüklüğünde Planet – Spor Dans Salonu, 300 metrekare büyüklüğünde çocuk oyun alanları ve 7 yaşından 70 yaşına kadar herkesin eğlenceli vakit geçirmesine olanak sunulan mekanlar bulunmaktadır.

İpeksaray AVM’nin ziyaretçilerine tanıdığı hizmetler çok fazladır ve bu kapsamda Kayseri sınırları içerisinde hizmet vermekte olan AVM’ler içerisinde en yüksek kalitede hizmet veren ilk 2 AVM’den birisidir.

Hizmetleri; ATM, Mescid, Engelliler için Tekerlekli Sandalye, Bebek Bakım Odası, Açık ve kapalı otopark, Telefon yer almaktadır. Bu kapsamda Engellilere yönelik hizmette Kayseri’de sadece İpeksaray AVM Tekerlekli sandalye imkanı vermektedir. Danışmaya başvurarak Bebeğiniz için Bebek Bakım Arabası da isteyebilirsiniz.

ATM’ler arasında Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası, Garanti Bankası ve Finans Bank yer almaktadır.

 

İlginizi Çekebilir

Donas Talas Şubesi Açıldı

Sevilen fast food zinciri Donas’ın Türkiye’deki 41. Kayseri’deki 5. şubesi Talas’ta açıldı. Atatürk Bulvarı üzerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir