Kayseri Haber / Yaşam / İpeksaray Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

İpeksaray Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

12.05.2006 tarihi itibarıyla Kayseri’de kapılarını açan İpeksaray, hala faaliyetlerine büyük bir hızla devam etmektedir. İpek Saray’ın toplam kiralanabilir alanı ise 38.000 metrekare olarak ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda İpeksaray AVM ve Kuleleri yerel ve bölgeler çerçevesinde, nezih, modern, çağdaş, uyumlu, güvenli, kalite seviyesi yüksek, elit alışveriş ve sosyal aktiviteleriyle bir alışveriş merkezi olmasının yanında bir yaşam merkezi olarak kendini gösteriyor.

İpeksaray AVM’de servis hizmeti yer almamaktadır. Tramvay ile İpek Saray’a ulaşmak mümkündür. “Erciyesevler Tramvay Durağı” nın hemen karşısında kendini göstermektedir.

Birçok ünlü markaya ev sahipliği yapan Kayseri’nin eski AVM’leri arasında yer alan İpeksaray sabah saat 10:00’da kapılarını ziyaretçilere açıp, akşam 22:00’da kapılarını tekrardan ziyaretçilerine kapatmaktadır.

İpeksaray AVM’de, 700 metrekare alana sahip Planet Spor Dans Salonu, 300 metrekare alanı bulunan çocuk oyun alanı ve 7’den 70’e diye tabir edilen tüm kitlelerin eğlencesini doruk noktalara çıkaracak olduğu mekanlar yer almaktadır.

İpeksaray AVM tarafından ziyaretçilere sunulan hizmetler çok fazla bulunmaktadır. Kayseri sınırları dahilinde hizmet veren ünlü AVM’ler arasında yer alan İpeksaray, en iyi kalite hizmet veren 3. AVM olarak ön plana çıkmaktadır.

ATM, Mescid, Engelliler için Tekerlekli Sandalye, Bebek Bakım Odası, Açık ve kapalı otopark, Telefon hizmetleri veren İpeksaray, aynı zamanda engellilere yönelik hizmeti Kayseri’de ilk ve tek olarak uygulamaktadır. Danışmaya başvurarak, engelliler için tekerlekli sandalye, bebek için ise bebek arabasını teslim alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Donas Talas Şubesi Açıldı

Sevilen fast food zinciri Donas’ın Türkiye’deki 41. Kayseri’deki 5. şubesi Talas’ta açıldı. Atatürk Bulvarı üzerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir