Kayseri Haber / Gündem / İnternette İş İlanı Verdi, Gelen Kadına Tecavüz Etti!

İnternette İş İlanı Verdi, Gelen Kadına Tecavüz Etti!

Keziban B’nin 200 TL parasını da elinden aldığı iddia edilen Murat Köse, yapılan şikayet üzerine tutuklandı.

Merkez Kocasinan İlçesi sınırlarında olan Erkilet Dere Mahallesi, Kuzey Çevreyolu üzerinde gelişen olayda internette gördüğü iş ilanı için yazılmış olan telefon numarasını arayan Keziban B., randevu aldı ve ilanı veren Murat Köse ile birlikte buluştu. Genç kadının otomobiline alıp, ıssız ve kimsenin olmadığı bir yere götürerek, iddiaya göre bıçak kullanarak tehdit edip tecavüz etti ve üzerinde bulunan 200 TL parayı da alıp kaçtı.

Olay sonrası hemen polisten yardım isteyen Keziban B. yaşamış olduğu bu olayı polise anlatarak Murat Köse’den şikayetçi oldu. Polis aracılığıyla gerçekleştirilen çalışma sonrasında kimliği ifşalanan Murat Köse, gözaltına alındı. Murat Köse, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı!

Bu kapsamda internette verilen iş ilanlarını dikkat etmek gerekmektedir. Mümkünse tek gitmemeye özen gösterin ve kurumsal alanlara yönelin, bu kapsamda internet üzerinde pek çok, satış elamanı v.b. yazsa da eğer karşınızda gidecek olduğunuz bir kurum, ofis, dükkan bulunmuyorsa, gittiğinizde böyle sıkıntılar başınıza gelebilir. Bundan dolayı dikkat etmek gerekmektedir.

Fevziçakmak Mahallesi’nde Atatürk Sevgisinin Böylesi!

Taksi Durağında Tartıştığı Babasını Av Tüfeğiyle Öldürdü!

Milli Eğitim Müdürü YGS İçin Uyarı Yaptı!

İlginizi Çekebilir

3 Kuşak Fenerbahçeli Aile, O Fotoğrafın Hikayesini Anlattı!

Fenerbahçe basketbol takımının Final Four'daki şampiyonluğundan birkaç gün sonra Kars Kocaköy'de ikamet eden 3 kardeşin, küçülmüş sarı - lacivert kazaklarıyla çekilen fotoğrafı Twitter'de gündemden düşmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir