Kayseri Haber / Gündem / İncesu’ya Bağlı Örenşehir Mahallesinde Park Açılışı Gerçekleştirildi!
3 (İHA/KAYSERİ-İHA)

İncesu’ya Bağlı Örenşehir Mahallesinde Park Açılışı Gerçekleştirildi!

İncesu Belediye Başkanı Zekeriya Karayol, Cuma namazını Örenşehir mahallesinde halkla iç içe kıldıktan hemen sonra parkın hizmete açılışını gerçekleştirerek, çalışmalar hakkında Örenşehir halkına bilgi aktarımında bulundu. Zekeriya Karayol, konuşmasında, 2017 yılında İncesu merkez, İncesu merkez, Örenşehir, Garipçe, Saraycık, Bedir Bağları, Küçük Kum, Büyük Kum civarının bir bölümünün de Kızılören mahallesine verilmek için içme suyu şebekesi ihalesinin edildiğini iletti. Müteahhit firmaların bu hususta çalışmalarının büyük bir hızla devam ettiğini ileten Karayol, 2017 yılı Haziran ayına kadar bir terslik olmazsa yeni içme suyu şebekelerini depolara vermiş olacaklarını belirtti.

Bu yıl içerisinde çok yoğun şekilde parke çalışması yaptıklarını aktaran Karayol, toplam 33 mahallelerinin olduğunu ve bilindiği üzere tüm mahallelerden talep geldiğinden dolayı ihale edilen yüklenici firma ve Belediye çalışanlarının diğer mahallelere de geçip, parke çalışması gerçekleştirdiklerinin altını çizdi.

Bu durum 2017 yılı içerisinde Örenşehir mahallesinde çalışmaların sonuna geldiğini göstermiyor diyen Karayol, Tekrardan bu mahalleye dönüş yaparak, Kayseri Adana Karayolundan Arı Boya diye adlandırılan yolun açılışının yapılacağı kaydetti. Eskiden tek girişi olan mahallenin mezarlığın oradan ve Arı boyanın oradan bağlayarak 3 noktadan birde yukarı taraftan Hamurcu yolu üzerine entegre yapıldığını belirtti.

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir