Kayseri Haber / Gündem / İncesu Belediyesi Çevre Yol Çalışmalarına Büyük Bir Hızla Devam Ediyor!

İncesu Belediyesi Çevre Yol Çalışmalarına Büyük Bir Hızla Devam Ediyor!

İncesu Belediyesi nüfusun ve araç sayısının her gün artması sebebiyle 1. Etap TOKİ, 2.Etap TOKİ, Meslek Yüksek Okulu, 3.Etap TOKİ ve 4.Etap Toki’yi birbirine entegre edecek. 6.500 metre uzunluğunda 24 metre genişliğinde çevre yol inşası çalışmalarına büyük bir hızla devam ediliyor.

Çalışmalara yönelik bilgi aktarımında bulunan İncesu Belediye Başkanı Zekeriya Karayol, “İncesu Belediyesi olarak İlçemizde 1.Etap TOKİ’den 2. Etap TOKİ bağlantısı 2. Etap TOKİ’den Meslek Yüksek Okulu inşaat alanı ve buradan da 3.Etap ve 4. Etap TOKİ bloklarının olduğu noktaya 24 m genişliğinde 6.5 km uzunluğundaki yol yapım çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

Bununla birlikte yapılan ihale ardından yüklenici firmanın çalışmalarını devam ettirdiğini ileten Karayol, Yerinde yapılan incelemelerde yolun alt yapı kazı ve dolgu işlemlerinin devamlılığını koruduğunu gördüklerini iletti ve Ağustos ayı sonuna kadar İncesu merkezden geçmekte olan eski Ürgüp yoluyla MYO arasındaki yolun tamamen alt yapı, üst yapı, orta kaldırım, aydınlatma, sıcak asfalt uygulaması, yaya kaldırımı ve yanından giden bisiklet yoluyla çalışmaların 1. etabının tamamlanmasını diledi.

Yolun geriye kalan bölümlerini de İncesu Belediyesi bütçe imkanları dahilinde gelecek yıl hizmete açacaklarını ileten Karayol, İncesu halkının en iyi hizmetlere layık olduğunu belirtti ve ellerinden gelen her şeyi yaptıklarının altını çizdi.

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir