Kayseri Haber / Gündem / İncesu Belediyesi 2017 Yılında 20.000 Ton Sıcak Asfalt Hedefliyor!

İncesu Belediyesi 2017 Yılında 20.000 Ton Sıcak Asfalt Hedefliyor!

Bu yıl içerisinde de toplam olarak 20 Bin Ton sıcak asfalt çalışmasını İncesu üzerinde yaparak, yine İncesu halkının hizmetine sunacak. İlk sıcak asfalt çalışmalarına Çardaklı Mahallesi Karakuyu İmamlı Mahallesi arasında çalışmalar başladı.

İncesu Belediye Başkanı Zekeriya Karayol, İncesu AKP İlçe Başkanı İsmail Tekinsizle beraber çalışanları ziyaret edip sohbet gerçekleştirerek yapılan çalışmaları direkt olarak yerinde inceledi. Başkan Karayol, İncesu Belediye olarak 2016 yılında resmen başlamış oldukları tüm yerleşim yerlerinde bulunan ana arterlerin ulaşım yollarının sıcak asfaltla kaplama çalışmalarına bu yılda da büyük bir hızla İncesu Belediyesi imkanları dahilinde 20.000 ton sıcak asfalt çalışması yapma hedefiyle devam ettiklerini aktardı.

Aktif olarak Çardaklı mahallesi üzerinde yer alan Karakuyu İmamlı arasındaki yolu, ardından da Çardaklı ve Ötebatan mahallesi 1.etap üzerinde 5.000 ton asfalt çalışmasını 1 hafta içerisinde tamamlayacak olduklarını belirtti.

Bu yerleşim yerlerinin nüfusunun az olmasına ve yaşayan hane halkının çok az olmasına karşın burada yaşayan insanların tamamının hizmetin en iyisine layık olduğunu bildiklerini aktaran Karayol, çalışmaları hızla devam ettirdiklerini aktardı. Bu çerçeve dahilinde ilçe başkanıyla birlikte çalışmaları direkt olarak yerinde incelemek ve çalışanları tebrik etmek ve kolay gelsin dileklerinde bulunmak için alana geldiklerini belirtti.

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir