Kayseri Haber / Eğitim / İmam Hatip Lisesi Öğrencileri Melikgazi’de!

İmam Hatip Lisesi Öğrencileri Melikgazi’de!

Kayseri’nin en kalabalık ilçesi olarak bulunan Melikgazi Belediyesi’nin gerçekleştirdiği yatırım ve hizmetlerden dolayı, örnek ve referans belediye olarak gösterilmekte olduğunun altını çizen Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Gençlerin birey olarak toplumda görev almalarını ve bu kapsamda paylaşım yapmalarını dilediklerini belirtti.

Bu tür eğitim programlarıyla birlikte gerçekleştirdikleri etkinlik ve çalışmalarla birlikte kamuoyunu bilgilendirdiklerini ve bilinçlendirdiklerini aktardı. Melikgazi Belediyesi olarak doğaya ve çevreye çok büyük ölçüde önem verdiklerini belirten Büyükkılıç, spora ve sporcuya da çok büyük önem verdiklerinin altını çizdi. Esnaf ve ticaret erbabına vermiş oldukları önemin de çok büyük olduğunu belirtti.

Eğitim ve öğretime desteklerini asla esirgemediklerini aktaran Büyükkılıç, 11 adet okul inşası yaparak eğitimin hizmetine verdiklerinin altını çizdi. Yani toplumun tüm kesimini baştan aşağı önemseyip, her türlü desteği verdiklerini aktaran Büyükkılıç, Sonucunda da referans belediye olmayı hak kazandıklarını belirtti.

Osman Hilmi Kalpaklıoğlu 9.sınıfta eğitim ve öğretim faaliyetlerini yürütmekte olan 104 öğrenci ve öğretmenleriyle yaptıkları bu ziyarette, soru cevap şeklinde devam eden toplantısın ardından belediye hizmet binasını ve iletişim merkezini gezerek, belediyenin çalışmalarını bizzat yerinde inceledi ve bilgi aldılar.

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir