Kayseri Haber / Gündem / İldem’de Eşini Öldüren Koca 15 Yıl Hapis Cezası Aldı!

İldem’de Eşini Öldüren Koca 15 Yıl Hapis Cezası Aldı!

Ailevi sorunlardan dolayı sözlü tartışma yaptığı 20 senelik eşi Meltem Karaaslan’ı (38) ilk olarak boğarak ardından da 5 yerinden bıçaklayarak öldüren Ali Osman Karaaslan’a (47) 15 yıl hapis cezası verildi.

Söz konusu olay, 2016 yılı Aralık ayı içerisinde İldem Fatih Mahallesi’nde oluştu. Esnaflık yapan Ali Osman Karaaslan, eşiyle sözlü tartışmaya girdi. Tartışma esnasında ise Ali Osman Kararslan, eşini boğdu ve ekmek bıçağıyla 5 yerinden bıçaklayarak ağır yaraladı. 112 ambulansıyla Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürülen kadın yolda vefat etti.

Birinci Ağır Ceza Mahkemesi’nde işlenmiş olan davanın duruşmasına tutuklu olarak bulunan Ali Osman Karaaslan Nevşehir Kapalı Cezaevinden SEGBİS ile katılım gerçekleştirdi. Duruşmaya çiftin 3 çocuğuda canlı canlı izledi. Eşini öldürme niyetinin olmadığını, çok piman olduğunu belirten Karaaslan, eşinin kendisine çok ağır konuştuğundan dolayı kendisini kaybettiğini ve böyle bir şey yaptığını belirtti. Üzgün olduğunu vurguladı.

Çocuklar Göz Yaşlarını Tutamadı!

Mahkeme heyeti dava sonucunda Ali Osman Karaaslan’a hafifletice nedenleri de gözönüne alarak 15 yıl hapis cezası verdi. Karar ardından mahkeme salonunda bulunan Karaaslan çiftinin çocukları göz yaşlarını tutamadı.

>> İLDEM PARK AVM AÇILIYOR! İŞTE AÇILIŞ TARİHİ 

İlginizi Çekebilir

Kayseri’den Elazığ’a Yardım Ekipleri Gönderildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi de 2 iş makinesi 4 personel, AFAD 2 araç 12 personel, itfaiye 3 araç 8 personel, İl Sağlık Müdürlüğü 3 ambulans 9 personel, sivil toplum kuruluşları da 3 araç 8 personelin bölgeye hareket ettiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir