Kayseri Haber / Gündem / İldem Park’ta Hangi Mağazalar Var?

İldem Park’ta Hangi Mağazalar Var?

Kayseri üzerinde yer almakta olan ilk ve tek modern konseptli AVM olma özelliğini bünyesinde barındıran İldem Park AVM, 12 Mart 2017 tarihinde düzenlenen muhteşem açılış töreniyle birlikte hizmete açıldı. Açılış törenine katılım gerçekleştirenler arasında, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki de kendisini gösterdi. Açılış sonrasından ise çok büyük ve etkileyici bir konser düzenlendi. Mustafa Ceceli İldem Park AVM’de sahne aldı.

İldem Park AVM açılış törenine katılanlar arasında yer alan isimler; Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Vali Süleyman Kamçı, AKP Milletvekili İsmail Tamer, AKP İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici, Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu, Kayseri Eski Valisi Saffer Arıkan Bedük olarak belidi.

İldem Park AVM açılışına Kayserili çok sayıda vatandaş katılım gerçekleştirdi. YGS sınavından çıkan gençlerde, sınav stresini atmak adına açılış ardından yapılan Mustafa Ceceli konserine geldiler.

İldem Park AVM açılışında tüm makam sahibi katılımcılar konuşmalarını gerçekleştirdi. Günden günde büyüme ve gelişme eğiliminde çok büyük bir hareket kazanmış olan Kayseri’ye yakışır bir AVM projesi olan İldem Park AVM, Kayseri üzerinde yer almakta olan ilk ve tek modern konseptli AVM olma özelliği ile ön plana çıkmaktadır.

İldem Park AVM’de hangi mağazaların olduğuna dair vatandaşlar meraklı bir şekilde beklemektedir. İldem Park AVM’de tam 63 adet mağaza yer almaktadır. Bu kapsamda tüm mağazalar Kayseri vatandaşlarının hizmetine açılmıştır.

İldem Park AVM’deki Firmalar

Gloria Iç Giyim Ariston Euromoda
Neşve Vestel Eve Shop
Watsons Simitçi Dünyasi Lostra
Ay Gold Binnaz Triko Vera Toys
Markapodyum English Home Beko
Ruffon PN Parfüm Lemoon
Beranisa E-Bebek Güler Baharat Kuruyemiş
SDC Lezzet Telefon Aksesuarlari/Ercan Iletişim Miss & Jeans
Yeşil Optik Ops!Playkids Çocuk Oyun Alanı Empire Café
Big Pizza LCW Mavi
In Love Silver Yiğit Men’s Wear Metex
Migros Komagene Polo Club Çanta
Yves Rocher Collezione Pide King
Elit Eşarp Turkcell Burger King
Popeyes Usta Dönerci Sergio Ricci
Takıştır Park Terzi Vodafone
Vizyon Kitapevi Kirtasiye Dastini Bebe Market Turk Telekom
Harmont & Blaine FLO Papatya Waffle & Kumpir
Şaş Tantuni Buika Globay
Cinefora Ewe Kayserigaz Hizmet Mağazasi Bebeto
Park Dondurma Bardakta Mısır Flormar

 

 

İlginizi Çekebilir

Kayseri’den Elazığ’a Yardım Ekipleri Gönderildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi de 2 iş makinesi 4 personel, AFAD 2 araç 12 personel, itfaiye 3 araç 8 personel, İl Sağlık Müdürlüğü 3 ambulans 9 personel, sivil toplum kuruluşları da 3 araç 8 personelin bölgeye hareket ettiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir